2733
2739
عنوان

تورو خدا کمک دختر 4ماهم سینمو نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 22 پست
دختر من ایستاده میخورد بغل باباش.اونم چند تا میک! البته 5.5 ماهگی دندون درآورد.بعضی وقتا فکر میکنم شاید لثش بوده طفلی.البته اون زمان هم تابستون بود و گرمای شدید(پارسال)
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا دخمل منم از اول 3 ماهگی یهو سینه رو پس زد گرسنهههههههههههه بود اما نمی گرفت دختر من رفلاکس هم داشت اما دکتر که بردم گفت یه سری نوزاد ها همینجوری ان ، کلا مدلشون اینجوریه ، خیلی هم هواسشون به اینور و اونوره دکتر گفت تنها دلیلش همینه ، یه سری نوزادا همین شکلی ان چند ماه بدبختی کشیدم شیرمو می دوشیدم و تو شیشه بهش می دادم یه تو بغلم می گرفتم راه می بردم و در حال قر دادن سینه دهنش می ذاشتم و یا خواب تا چند ماه اینجوری بود بعد کم کم خوب شد تا جایی که دیگه ول نمی کرد سینمو خخخخخ انشالله دخمل شما هم زود این مرحله رو رد می کنه البته اگه متخصص خوب ببری که چکاپش کنه خیلی بهتره
خانومی پسرمنم4ماهشه تمام کارایی که شما گفتین رو داره دارم دق میکنمشیرمو توشیشه هم ریختم شیشه رو نمیتونه بخوره منم با قطره چکون بابازی بهش میدم راه حل پیدا کردین به منم بگید در ضمن موقع امتناع از شیرخوردن پوشش و موهاشو چنگ میزنه و گریه میکنه
2731
منم از سه ماهگی این مشکلو دارم الان خیلی بهتر شده من راه میرفتم و بهش شیر میدادم یا تو ماشین که می نشستیم بهش شیر میدادم خیلی اذیت شدم خیییییلی یه مدتم حواست به تغذیت باشه.... محصولات حیوانیتو نصف کن سیخ شاطره دم کن بخور یا خاک شیر من الان پنج ماهه ده بارم لبنیات نخوردم گوشتم خیلی کم می خورم الان بهتر شیر میخوره
همه ی راه هارو تقریبا امتحان کردم روی شکمم خوابوندمش سینمو کردم تو دهنش دراز کش دادم بهش نشوندم روپام کردم تا بهش اونجوری شیر بدم ولی همه اش روشو میکنه اونطرف شیشه شیرم که نمیگیره نمیدونم ترسیده یا نه رفلاکس معده ی خفیفم داره خیلی بازیگوشی و شیطونی میکنه توی خوشبینانه ترین حالت یه میک میزنه روشو برمیگردنه اینور اونورو نگا میکنه دوباره من میذارم تو دهنش دوباره یه قلوپ نزده ول میکنه دوباره از اول این حالتم به 2 دقطیقه ام نمیرسه
خداجونم یه دنیا ممنونتم که همچین عروسک نازی رو به من و عشقم دادی
2738