2737
2734
سلام دخترا خوبین خوشین نینیا خوبن همه 1ساله شدن نینیا خدارو شکر کاش شماها هم بیاید وایبر جمع ما همه نینیهارو میبوسم
تایمازم 92.12.11ساعت 2.40دقیقه بامداد فرشته ی زمینی شد مامانی فدات شه Anne Sinin Bitanesi

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه وقتی پاتوقمون همین جا بود میومدیم پست میذاشتیم معتاد این تاپیک بودیم الان وایبر هست راحتره دیگه وقت نمیشه بیایم اینجا
تایمازم 92.12.11ساعت 2.40دقیقه بامداد فرشته ی زمینی شد مامانی فدات شه Anne Sinin Bitanesi
2731
عجب تاپیکی بود خیلی دلم برا اینجا تنگ شده. الان همه تو تلگر ام جمعیم من ارزو مهدیه عطیه زهرا حدیث و سمیه همدیگرو دیدیم و دوستای خوبی هستیم. انشالله تا صدسال دیگه دوستیمون برقرار باشه. الان ارتیمان نوزده ماهشه. از وقتی 4ماهش بود با شما دوست بودم
من دختر پنج ماه و نیم دارم که فقط تو خواب شیر میخوره و تو بیداری اصلا . کسی بوده که بچش این مدلی بوده باشه . روزا چه جوری بهش شیر میداده و تا چند ماهگی این مدلیه . تو رو خدا جواب بدید خییییلی ناراحتم . مدتهاست دخترم تو بغلم و با اشتیاق شیرمو نخورده . من الان روزا میدوشم شیرمو و با قاشق بهش میدم . تو رو خدا کسی چیزی میدونه بگه
2740
من دختر پنج ماه و نیم دارم که فقط تو خواب شیر میخوره و تو بیداری اصلا . کسی بوده که بچش این مدلی بود ...

دخترمنم تو چهارماهه تقریبا یه ماهه ک سینه نگرفته.تا کنارش دراز میکشم برا شیر یا بغلم میگیرمش انقد جیغ میزنه و گردنشو کج و راست میکنه ک دلم ریش میشه.شیرم خیلی کم شده میترسم خدای نکرده خشک بشه 😭😭تو خواب هم نمیگیره.نمیدونم چکار کنم ک لااقل شیرم کم نشه 

خدایا شکررررت 😙

پسر منم 4ماهو 11روزشه غلت‌ میزنه رو دستاس میمونه .پسر من هم شیر خودمو چند وقتی بود با اشتیاق نمی‌خورد و فقط تو خواب خوب می‌گرفت تا اینکه من پرهیز غذایمو شروع کردم .گوجه .تخم مرغ وفلفل سیر و پیاز سیر و لبنیات گاوی نمی‌خورم بهتر شده خداروشکر .

چیزی ندارم بنویسم خوووووومگه چیعععع