2733
2739
سلام دخترا خوبین خوشین نینیا خوبن همه 1ساله شدن نینیا خدارو شکر کاش شماها هم بیاید وایبر جمع ما همه نینیهارو میبوسم
تایمازم 92.12.11ساعت 2.40دقیقه بامداد فرشته ی زمینی شد مامانی فدات شه Anne Sinin Bitanesi

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه وقتی پاتوقمون همین جا بود میومدیم پست میذاشتیم معتاد این تاپیک بودیم الان وایبر هست راحتره دیگه وقت نمیشه بیایم اینجا
تایمازم 92.12.11ساعت 2.40دقیقه بامداد فرشته ی زمینی شد مامانی فدات شه Anne Sinin Bitanesi
2731
عجب تاپیکی بود خیلی دلم برا اینجا تنگ شده. الان همه تو تلگر ام جمعیم من ارزو مهدیه عطیه زهرا حدیث و سمیه همدیگرو دیدیم و دوستای خوبی هستیم. انشالله تا صدسال دیگه دوستیمون برقرار باشه. الان ارتیمان نوزده ماهشه. از وقتی 4ماهش بود با شما دوست بودم
من دختر پنج ماه و نیم دارم که فقط تو خواب شیر میخوره و تو بیداری اصلا . کسی بوده که بچش این مدلی بوده باشه . روزا چه جوری بهش شیر میداده و تا چند ماهگی این مدلیه . تو رو خدا جواب بدید خییییلی ناراحتم . مدتهاست دخترم تو بغلم و با اشتیاق شیرمو نخورده . من الان روزا میدوشم شیرمو و با قاشق بهش میدم . تو رو خدا کسی چیزی میدونه بگه
2740
من دختر پنج ماه و نیم دارم که فقط تو خواب شیر میخوره و تو بیداری اصلا . کسی بوده که بچش این مدلی بود ...

دخترمنم تو چهارماهه تقریبا یه ماهه ک سینه نگرفته.تا کنارش دراز میکشم برا شیر یا بغلم میگیرمش انقد جیغ میزنه و گردنشو کج و راست میکنه ک دلم ریش میشه.شیرم خیلی کم شده میترسم خدای نکرده خشک بشه 😭😭تو خواب هم نمیگیره.نمیدونم چکار کنم ک لااقل شیرم کم نشه 

خدایا شکررررت 😙

پسر منم 4ماهو 11روزشه غلت‌ میزنه رو دستاس میمونه .پسر من هم شیر خودمو چند وقتی بود با اشتیاق نمی‌خورد و فقط تو خواب خوب می‌گرفت تا اینکه من پرهیز غذایمو شروع کردم .گوجه .تخم مرغ وفلفل سیر و پیاز سیر و لبنیات گاوی نمی‌خورم بهتر شده خداروشکر .

چیزی ندارم بنویسم خوووووومگه چیعععع
2706