2737
2739
عنوان

ماماناااا کسی تازگیها بیمارستان مردم زایمان داشته ...

| مشاهده متن کامل بحث + 109658 بازدید | 283 پست

هرکس میره این بیمارستان باید جیب پرپولی داشته باشه چون حتی پول کولر و آب سردکن و راه رفتن تو راهرو رو هم ازت میگیرن.کادر بداخلاق و بی تفاوت البته بجز متخصص زنان و مدیریت . به نظرم من این بیمارستان رو نرید.

۲ هفته پیش زایمان طبیعی کردم ۱/۲۰۰ در حدود ۵۰۰ تومان هم هزینه های دیگه داشت مثل ساک مادر، خریدن آبمی ...

عزیزم شما بیمه داشتید!!!؟؟؟هزینه اتاق جدا بود؟؟؟ چقدر؟؟؟

منم به احتمال زیاد آخر این ماه برم اونجا زایمان کنم که طبیعی هم‌هستم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما بیمه داشتید!!!؟؟؟هزینه اتاق جدا بود؟؟؟ چقدر؟؟؟ منم به احتمال زیاد آخر این ماه برم اونجا ز ...

عزیزم شما مردم زایمان کردید؟ راضی بودید؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

سلام به همه مامانا منم قبل از اینکه زایمان کنم میومدم وهمه نظرات راجع به بیمارستان مردم ومیخوندم الانم اومدم از تجربه یک ماه پیش در بیمارستان مردم  خودم بگم شاید به درد یه مادر نگران دیگه بخوره ولز نگرانیاش کم بشه من بچه اولم بیمارستان فرمانیه بودم که ظاهراً خیلی باکلاس وخصوصیه ولی نمی‌دونید چه بلایی سرم آوردن از سوند اشتباه وصل کردن بگیر تا اتاقهای شلوغ وکثیف وکوچیک با پرسنل ظاهراً شیک وتیتیش ولی اخلاق گند این خاطره زایمان چهار سال پیش من تو فرمانیه است این سری گفتم چرا پول مفت بدم بیمارستان مردم و انتخاب کردم تمام پولی که من دادم برای زایمان  با اتاق خصوصی ۳۰۰ تومن بود از در که وارد میشی شلوغیش میخوره تو ذوقت به غلط کردن میوفتی ولی بعد از اینکه میری بلوک زایمان نظرت عوض میشه کادر بیهوشی فوق العاده ای داره وبی

نهایت متبحر مخصوصا شیفت دوشنبه هاش که خب به نسبت شلوغ ترم میشه اینجا در عین شلوغی همه کارها با نظمه من اتاق خصوصی گرفتم که واقعا به راحتی خودت وهمراهت خیلی می ارزه کولر دست خودته دستشویی یخچال برا خودت راحته راحت نظافتش عالی رسیدگیشون پرستاراشم خوب بودن حالا شاید اون وسط یه پرستار بد اخلاقم باشه ولی بیشترشون خوبن فقط شام و صبحانه اش برا دو نفر کمه لباس وپتو برای بچه باید ببری ولی برای  مادر میدن هر کی سوال داشت در خدمتم 

2728

بله دی ۹۶ مردم زایمان کردم بنظر منم کسی ک بیمارستان براش مهم باشه اونجا نمیره از نظر منم با یه بیمارستان شلوغ و بی سروته دولتی فرقی نداره... هیچکس به دردات اهمیت نمیده منکه خیلی اذیت شدم... حیف پول... اصلا اهل غر زدن نیستم اما خاطره بدی بود برام

منم فردا قراره برم بیمارستان مردم با دکتر برای تعیین وقت  زایمانم صحبت کنم ولی از این همه نظر آخرش نفهمیدم بیمارستان خوبیه یا نه من میخواستم بیمارستان تهرانپارس زایمان کنم اونجا با بیمه باید ۲و پانصد میدادم ولی دکترم میخواست مبلغ زیادی زیر میزی بگیره که نخواستم اون پول زور رو بدم برای همین یکی از آشناها دکتر حسینی پور تو مردم رو بهم معرفی کرد از دکتر مطمینم اما از بیمارستان خیلی نه انشالله اگه زایمانم اونجا شد به بقیه اطلاع میدم در مورد بیمارستان

سلام به همه مامانا منم قبل از اینکه زایمان کنم میومدم وهمه نظرات راجع به بیمارستان مردم ومیخوندم الا ...

عزیرم شما تامین اجتمالی بودی؟ همین مرداد ماه سز کردی؟ سزت اختیاری بود یا زیرمیزی دادی؟؟

لطفا برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرس خداجونم لطفا نی نی مونو سالم بذار بغلم تو همیشه بهترینهارو برام خواستی الانم ب لطف بی کرانت امیدوارم 
2740

منم از تعریف افراد تو سال‌های قبل تصمیم گرفتم اونجا زایمان کنم و همه میگفتن بیمارستان مردم عالی ولی باید بهتون بگم واقعا کادر جدید بداخلاق و بهت نمیرسن رسیدگی در حد زیر صفر خواهرانه بهتون بگم اونجا برای زایمان نرید چون تلخ ترین تجربه رو نصیبتون میکنن واقعا مثل کشتارگاه التماسشون میکردیم تا بیان یه مسکن بزنن 

اصلا براشون مهم نیست و مثل یه آشغال با آدم برخورد میکنن 

من نمیدونم کی داره از دکتری که واسه مراجعه کنندش اصلا درست وقت نمیذاره تعریف میکنه البته اگه با شما اینطوری بوده ک خدارو شکر ولی من رفتم مطبشون از روی تعریفاتی ک تو نی نی سایت از دکتر سپیده مهجوری خوندم اصلا برات وقت نمیذاره حتی حرفتو کامل گوش نمیده انگاری تایم میگیره ک زود بری  اصلا توصیه نمیکنم‌کسی بره پیشش

مامان فرشته شما هم میری مردم با رزا زایمان کنی / من دکتر خاقانی هست اونم خیلی خوبه ولی اشکالش اینه ک ...

سلام عزیزم ببخشید خیلی گذشته ولی دکتر خاقانی سمت مسعودیه هست شما ازش راضی بودین دکتری می‌شناسیم این سمنان معرفی کنید

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry