2737
2734
عنوان

مادرم زنه بدجنسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 41 پست

دخترم هر روز صب ک می ره مدرسه اینقد صدا میده ک خواهر کوچیکشو بیدار میکنه منم ازینکه یه ساعت پا شدم فقط بخاطر اون ک صبحونه و خوراکی شو آماده کنم و قصد داشتم بعد رفتنش بخابم و اون با سر و صداش بچه رو بیدار کرده عصبی ام و سرش داد میزنم، حالا اگر تاپیک بلد بود بزنه میگفت از مادرم متنفرم هر روز عصبیه عاشق بابامم هر روز مهربونه، دیگه نمیدونه ک باباش ن از خابش میزنه برا این نه برا اون کوچیکه 🤗

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم هر روز صب ک می ره مدرسه اینقد صدا میده ک خواهر کوچیکشو بیدار میکنه منم ازینکه یه ساعت پا ...

عزیزم خب بچه چطور بره ک هیچ صدایی نده؟😐تروخدا بیشتر هواشو داشته باش یادم میاد بچه ک بودم وقتی میرفتم مدرسه بخاطر اخلاق بد مادرم دائم البغض بودم

2742
ممنونم از راهنماییتون😔🌹

خواهش میکنم عزیزم گاهی ب مسائل از زاویه دیگه نگاه کنیم مثلا خود من گاهی از دید دخترم نگا میکنم و بهش حق میدم، شما هم گاهی از دید مادرتون نگا کنید، اینا چیزاییه ک در طی ده دوازده سال شکل گرفته و کم کم از هم جدا شدید، باید کم کم رابطه تونو ترمیم کنید با حوصله، 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
عزیزم خب بچه چطور بره ک هیچ صدایی نده؟😐تروخدا بیشتر هواشو داشته باش یادم میاد بچه ک بودم وقتی میرفت ...

شما هم درست میگید اما ببین شبا ک میخابه میگم ساعت ده بخاب اما با باباش فیلم میبینن خوش و خرم ساعت دوازده میخابه صب دیگه کلی باید وقت و انرژي صرف کنم ک بیدارش کنم حالا باباش کجاست تو خواب ناز 😁 منم یجورایی حق دارم 

2740
امکان چقد شبیه زندگی منه

واقعن😔 

منظورم امضا بود ..بله متاسفانه

آهان فک کردم الانه میگی 😁

وقتی میبینی کسی ک ذره ذره بزرگش کردی گستاخی میکنه و بد حرف میزنخ باهات دلت میگیره، بخدا من وقتی دختر ...

دقیقا

میگن خدا هم با این همه مهربونی تا یک جایی کارهامون را تحمل میکنه، بعدش میگه خودت انتخاب کردی پس تاوانش با خودت.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706