2737
2739
عنوان

بای پس معده

| مشاهده متن کامل بحث + 118442 بازدید | 1867 پست
من الان رژیم مایعاتم خیلییییی اذیتم سر این پروتئین حالمو بد میکنه اجازه خوردن شیر ندارم هنوز باید ب ...

من پروتین دیر گفت بخورم .بعد ده روز اجازه داد آبمیوه طبیعی دوغ عالیس بدون گاز بخورم که خیلی خوب بود قبلشم یه استکان دوغ توی یه لیتر آب بریزم با نمک که آب بخورم .یا میوه که دوست داشتم بندازم توی آب که فقط آب بوی خوب بگیره بتونم بخورم 

ان شاالله دو ماه بگذره دیگه همه چی عادی میشه .ماه ۵ که دیگه خییلی عادی همه چی میخوری ولی در حد یه قاشق از زندگی لذت میبری

من پروتین دیر گفت بخورم .بعد ده روز اجازه داد آبمیوه طبیعی دوغ عالیس بدون گاز بخورم که خیلی خوب بود ...

قربونت برم مرسیییییییی

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان رژیم مایعاتم خیلییییی اذیتم سر این پروتئین حالمو بد میکنه اجازه خوردن شیر ندارم هنوز باید ب ...

من سر خود حذفش کردم چون نمیتونستم بخورم پودر رو

من سه ماهه عمل کردم مینی بایپس

چشم به راه...
من سر خود حذفش کردم چون نمیتونستم بخورم پودر رو من سه ماهه عمل کردم مینی بایپس

مشکلی پیش نیومد برات؟

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
2731
2740