2737
2739
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 793750 بازدید | 1504 پست
سلام دوستان آخرین پریودیم ۱۸ خرداد بود  ۲۵تیر رفتم آزمایش خون منفی شد همیشه پریودام منظم و ۲۸ ...

وای چه عالی مبارکتون باشه منم مثل شما هستم پریودنشدم دکترگفت تابه هفته نشدی آمپول بزن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بشنوید از من

شاید عجیب ترین باشه براتون

الان خبر بارداری من تو همه جا پیچیده😆

در حالی که امروز بعد ۹ روز تاخیر آز مایشم منفی بود،انقدر بچه هام ذوق داشتن .

من چون پریودم منظم هست و تو اقدام بودم،شک نداشتم که حامله هستم،حتی یه درصد،بنابر این اصلا ضرورتی به آزمایش نمیدیدم،دکترم گفت آزمایش بده مطمئن بشی،که منفی شد، قبل از تاخیر تو پریود،حساس شده بودم به بو،مثلا همسرم مرغ بریون خریده بودن من گفتم بوی گند میده،این خراب شده،بچه هام و آقامون گفتن این که خیلی بوی خوبی میده،یا مامانم داشتن غذا درست میکردن دیدم بوش برام خیلی عجیب و بد به نظر میرسه،بعدم که پریودم به تاخیر افتاد یقین کردم که باردارم،چون من سر بچه هام بعد یه هفته بی بی چک نشون میداد،برای اولین بار رفتم آزمایش دادم که منفی شد.جالبه امروز مُردَم از خنده ده روزه همه دارن مثل پروانه دورم میگردن که حامله ام،کل دنیا هم فکر میکنن حامله ام😊💐