2733
2739
عنوان

کیا احساس خوشبختى میکنن با شوهراشون

| مشاهده متن کامل بحث + 3220 بازدید | 82 پست
خوشبختی یه حسه تو وجود آدما که خودشون باید بوجود بیارنش اونی که میگه خوشبخته چون این حس و در وجود خودش پرورش داده مسلما خوشبخته.
من همونم که همیشه گوجه رو از لای ساندویچ میکشم بیرون و حال همه رو بهم میزنم  
سلام من تو سه سال دوره نامزدی یه حس معمولی داشتم بهش ...ولی انقد سعی کردم خوبیهاشو ببینم و بهش محبت کنم تا تو دلم بشینه ! مهر دومین سالگرده عروسیمونه چند روز دیگه هم نی نی مون میااااد ...الان واقعا عاشق شوهرمم . نه اهل رفیق بازی نه دود نه جلف بازی هیچی با ایمان .خوش اخلاق .مهربون ...عاشقشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کاملا احساس خوشبختی میکنم،صدبار برگردم باز انتخاب میکنم همسرم رو،هر روز هم بیشتر عاشقش میشم مهربون و صبور و با گذشت،یک دوست کامل و گوش شنوا،یک سنگ صبور،یک پدر واقعی اینقدر حسن داره که اگر تو صدتاش یک عیب پیدا بشه دیده نمیشه ما خیلی زود سن کم ازدواج کردیم،15سالگی،اما تازه بعد اون معنی واقعی زندکی رو فهمیدم باهم زندگیمون رو ساختیم،پیشرفت کردیم باهم درس خوندیم،یک مرد که دستش همیشه پشتم بود تا به آرزوهان برسم و تحصیل کنم و به موفقیت برسم،سنم کم بود اما باهم مثل دوتا دوست به همه چیز رسیدیم بزرگترین مشوقم و کمک برای تحصیل و موفقیت من تا حالا کاری ازش ندیدم که بشه گفت شوهرم،دوستم و بهترین دوست زندگیم،
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
ازدواج منم یکجورهایی زورکی بود و من اصلا شوهرمو دوس نداشتم!حتی جواب نه هم دادم اما دوباره اومدن جلو، مامانتو بابام مجبورم میکردن تا اینکه بالاخره راضی شدم، اما الان چجوری دوسش دارم که شبا از فکر نبودنش انقد گریه میکنم که نفسم بند میاد،خیلی وابسته شدم، همش فک میکنم اگه منو بپیچونه اگه تنهام بزاره چیکار کنم? خلاصه که ازون دختر سمج سرتق مستقل بی احساس یه موجود عاشق وابسته ساخته!!! خیلی مرده، خیلی خیلی خوبه! یدونس! دورش بگردم...
همه هیچ‌اند اگر یار موافق باشد... :)
2731
من هم خداروشکر از زندگی و همسرم راضی هستم..خیلی اتفاقی با هم دوست شدیم و با اینکه هیچ کدوم قصد ازدواج نداشتیم بعد از یکسال نامزد شدیم و بلافاصله ازدواج کردیم..و بعد از چند سال زندگی نی نی نازمون 3 ماه دیگه بدنیا میاد....خداروشکر..من هم اگر برگردم دوباره همسرم رو انتخاب میکنم...الهی شکر
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
چقدر خوب بعد از این همه تاپیک خیانت ادم تاپیک خوشبختى مى بینه، خدا رو شکر من هم خیلى خوشبختم و عاشق شوهرم تجسم همه خوبیهاست برام ولى سمیرا جان اینو بدون من همًالان شرایطم دقیا مثل توِ ولى خدا رو شکر مى کنم بزرگترین مشکل زندگیم مالِ نه شوهر بد، نه بچه مریض، نه پدر و مادر نا درست ، .... چون گفتى خوشبینى اینو گفتم بهت
بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با یک نفر ❤️
خدایا منم احساس خوشبختی کنم
برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
2740