2733
2739
عنوان

کسی از بالش شیردهی استفاده میکنه؟ چه مارکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22785 بازدید | 21 پست

بالش شیردهی کاربردهای متفاوتی داره مثلا میشه برای تکیه کردن نوزاد ازش استفاده کرد و یا اینکه برای خوابیدن نوزاد حتی مادرا هم میتونن برای خوابوندن نوزاداشون استفاده کنن برای موقعی که نوزاد میخواد نشستن هم یاد بگیره خیلی به درد میخوره

کاربرد تشک لبه دار نوزاد

تشکی پر کاربرد و استاندارد برای خوابی ایمن در کنار والدین 

لبه های تشک مانع از غلت زدن نوزاد میشود و هم چنین مانع از برخورد دست و بدن والدین هنگام خواب به نوزاد میشود. 

به دلیل وزن سبک به راحتی قابل جابجایی ست و در تمام موقعیتها و مکان قابل استفاده است و این امکان را فراهم میکنه که هنگام انجام کارهای خانه نوزاد در کنار شما باشد و در عین حال مکان راحت و ایمنی هنگام خواب داشته باشد. 

با خیال راحت میشه نوزاد رو به پهلو خواباند و لبه های تشک مانع از دمر شدن نوزاد میشود.

تشک قابل شست و شو است هم به صورت دستی هم در ماشین لباس شویی با آب سرد و مایع مخصوص لباس.  

تشک دو رو هست و با چرخاندن لبه میتوانید از هر دو طرف تشک با دو طرح مختلف استفاده کنید 

طبق جدول قد نوزاد تشک تا 9 ماهگی قابل استفاده است و بعد از آن میتوان بند را باز کرده و تا یکسالگی به صورت باز استفاده کنید.

مدل های مختلف را در سایت تاپ دوزانی مشاهده کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من خودم بالش شیردهی خریدم به شما هم توصیه میکنم حتما بخری . من بدون بالش موقع شیر دادن به نوزاد کمر درد میگرفتم و اینکه بچه هم خیلی راحت نبود من خودم بالش شیردهی رو از فروشگاه مادرآن خریدمش قیمتش خوب بود سریع هم برام ارسال کردن لینکشو پیدا میکنم میذارم برات 

« بالش شیردهی »

یک مادر که در راه خرید سیسمونی نوزاد فعلا خیلی عذاب کشیده 
2728

عزیزم برندهای هوشمند و دی روحه خوبن و برای مدلش هم، حالت خوابیدن خودت مهمه

حالا من یه مطلب دیدم که بهترین بالش های بارداری و معرفی کرده. لینکشو براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

آدرسش اینه (رو متن روبرو کلیک کنید میاره) : جهت مشاهده کلیک کنید