2733
2734
عنوان

موسسه مطالعه و خلاقیت کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 8681 بازدید | 23 پست
از چه لحاظ افتضاح بود مامانا خوب توضیح بدید تروخدا من میخوام پسرمو بذارم تروخدا بیاین بگین چی دیدین بیایننننتتننن
من همواره در بهترین زمان و در بهترین مکان قرار دارم
اون چیزی که من دیدم همه ی بچه ها علاف بودن هر کار ی دلشون میخواست میکردن نه اموزش انچنانی نه مربیهای سرحال.مربیهاشون مسن بودند نشسته بودن داشتند باهم درد دل میکردن.سوت وکور بود.من که خوشم نیومد.ساعت 9 صبح مهد کودکا از سروصدا نمیشه حرف زد.ولی اینجا نه اروم بود.من که خوشم نیومد.زیاد به حرفای این خلاقیت واین چیزا اعتماد نکن.حتما برو چند روز توی مهد ببین واقعا چطوره.از مادرا هم سوال کن.خوب تحقیق کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من پسرمو 2 ماهه میبرم مهد بلوط ولی میخوام مهدشو عوض کنم. کسی بچشو موسسه مطالعه و خلاقیت توی خیابون گلبرگ گذاشته؟ میخواستم در مورد اونجا اطلاعاتی بگیرم. خودم رفتم شعارهاشون خوب بود ولی در عمل نمیدونم! به نظرم خیلی با دیسیپلین هستند. میشه زودتر کمکم کنید من 2روز بیشتر فرصت ندارم. ممنونم
2731

سلام

من دخترمو بردم یه مرکز خلاقیت و استعدادیابی که خیلی خیلی علمی بودن و روش های خیلی خوبی برای استعدادیابی داشتند.  مرکز تحقیقات هوش کودک نیک توی پاسداران بود. توی اینترنت سرچ کنید، آدرسش هست. یک سری روش های پرورش خلاقیت دادن بهم که جدید بودن.

فقط موسسه خلاقیت اندیشه کیان نبرید این موسسه تحت نظر هیچکس نیست و اگر برای شما و یا فرزندتان در موسسه اتفاقی بیافتد و یا شما متضرر شوید دستتان به هیچ جایی بند نیست و هیچکس پاسخگو نیست و دکتر کیان به راحتی از زیر بار مسئولیت شانه خالی میکند و میگوید من فقط یک قرارداد با این موسسات دارم و فرانشیز دریافت میکنم مثل مهد نیست که به بهزیستی یا آموزش پرورش بتوانید شکایت کنید کلا بی در و پیکر است و یک نمونه بارزش موسسه استعدادیابی اندیشه کیان شعبه سردار جنگل است به مدیریت الناز حمیدی و محمدرضا شکوهی ... که براحتی هم پول بنده را خوردند هم وسایل کودکم را پس ندادند هم هیچکس پاسخگو نبود در مواردی از این دست شما با هیچکس طرف نیستید و اکنون این شعبه تعطیل شده و تلفن ها پاسخ داده نمیشود و دکتر کیان هم هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد در انتخاب جایی که فرزندتان را میسپارید دقت کنید ....

2738
سلام دوستان من پسرمو 2 ماهه میبرم مهد بلوط ولی میخوام مهدشو عوض کنم. کسی بچشو موسسه مطالعه و خلاقیت ...

سلام وقت بخیر 

ببخشید میخواستم بدونم شما مهد خوب تهرانپارس پیدا کردید من چند ماه هست درگیر این موضوع هستم برای پسرم.ممنون میشم راهنمایی کنید می‌دونم خیلی زمان هست از تاپیک شما میگذره