2737
2734
عنوان

کسی هست تو بارداری قرص فلوکستین بخوره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7033 بازدید | 24 پست
پیشنهاد میکنم برای داشتن زندگی شادتر این مطلب خیلی مفید و جالب رو بخونید. روی من تاثیر خیلی خوبی داشته امیدوارم شما هم با خوندنش بتونید زندگی شادی داشته باشید: http://missmatic.net/%D8%B4%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مصرف کردم دکترم تجویز کرد از سه ماهه دوم شروع کردم البته من با چند دکتر دیگه( دکتر پسرم,متخصص ...

سلام عزیزم بعد چند سال ک از بچه دار شدنتون میگذره و آسنترا میخوردین الان بچتون سالمه 

کار خوبه خدادرست کنه😊
2728
منم از قبل یارداری تا الان که 7 ماهه باردارم دارم استفاده میکنم قبل بارداری فلوکستین 20میخوردم اما ...

سلام گلم اگه پیاممو دیدی میشه بگی بچتون سالم دنیا اومد؟الان هیچ مشکلی نداره؟منم فلوکستین مصرف میکنم.خیلی میترسم

سلام گلم اگه پیاممو دیدی میشه بگی بچتون سالم دنیا اومد؟الان هیچ مشکلی نداره؟منم فلوکستین مصرف میکنم. ...

منم فلوكستين مصرف ميكنم شما باردارين؟ قطعش كردين؟ من ٥ هفته باردارم و قطع نكردم ميترسم قطعش كنم 

منم از قبل یارداری تا الان که 7 ماهه باردارم دارم استفاده میکنم قبل بارداری فلوکستین 20میخوردم اما ...

شما بچتون سالم دنيا اومد؟ من از ٤ ماه قبل بارداري تا الان كه ٥ هفته باردارم فلوكستين ٢٠ ميخورم، نميتونم قطعش كنم، مشكلي پيش نمياد؟؟

منم فلوكستين مصرف ميكنم شما باردارين؟ قطعش كردين؟ من ٥ هفته باردارم و قطع نكردم ميترسم قطعش كنم  ...

بله الان ۲۷هفته باردارم قطع کردم .توهم سرخود قطع نکن زیر نظر پزشک باش

2738