2733
2739
عنوان

پایگاه دائمی ساکنین استرالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 413953 بازدید | 6477 پست

سلام دوستان من تا اواخر امسال میام استرالیا برای زندگی 

منتها من بیماری خودایمنی دارم و مجبورم دارو های حاوی استرویید مصرف کنم سوالم اینه چطور میتونم داروهامو با خودم بیارم 

ایا در فرودگاه به مشکل نمیخورم؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام دوستان من تا اواخر امسال میام استرالیا برای زندگی  منتها من بیماری خودایمنی دارم و مجبورم ...

سلام میشه بگی از چه طریقی ویزا گرفتی؟

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من تا اواخر امسال میام استرالیا برای زندگی  منتها من بیماری خودایمنی دارم و مجبورم ...

سلام

باید از وکیلتون بپرسید.

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2728
سلام. بفرمایین.

_برای خرید طلا مثل گردنبندو اینا اینجا بهتره یا اونجا؟

_بازار کار باریستا چطوره؟ برم یاد بگیرم یا نه؟

_چه وسایلی بهتره با خودمون بیاریم؟ مثلا حوله، عکس، کتاب، کفش... (اولویت با چه وسایلیه)

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2740
_برای خرید طلا مثل گردنبندو اینا اینجا بهتره یا اونجا؟ _بازار کار باریستا چطوره؟ برم یاد بگیرم یا ن ...

-ایران، طلا اینجا عیارش پایینه.

-باریستا باید بازارش خوب باشه، هرجا رو نگاه میکنی کافه هست یا داره تازه باز میشه.

-لباس و کفش. بیشتر لباس

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
-ایران، طلا اینجا عیارش پایینه. -باریستا باید بازارش خوب باشه، هرجا رو نگاه میکنی کافه هست یا داره ...

ممنونم خیلی لطف کردی🌸

ببخشید اینجا که ما قراره بریم شنیدم خیلی مار و حشره داره. بنظرت با خودمون پشه بند بیاریم؟!

از چه نظر میگی بیشتر لباس بیاریم؟ یعنی گرونه؟؟

ممنونم خیلی لطف کردی🌸 ببخشید اینجا که ما قراره بریم شنیدم خیلی مار و حشره داره. بنظرت با خودمون پش ...

گرونه و با سلیقه ما سازگار نیست.

پشه‌بند برای چی؟ میخوای بیرون بخوابی ‌مگه؟

گرونه و با سلیقه ما سازگار نیست. پشه‌بند برای چی؟ میخوای بیرون بخوابی ‌مگه؟

یعنی همه ساده اس و اسپرت؟! 

آخه بار اضافه هزینه اضافه داره. زیاد نمیشه چیز میز اورد. دلم برا عکسای روی شاسیم تنگ میشه...

گفتن حشره مشره مث پشه و عنکبوت زیاده! گفتم لابد لازم میشه تو خونه پشه بند ببندیم برا دخترم..

یعنی همه ساده اس و اسپرت؟!  آخه بار اضافه هزینه اضافه داره. زیاد نمیشه چیز میز اورد. دلم برا ع ...

تو خونه لازم نمیشه، معمولاً سمپاشی میکنن.