2737
2734
عنوان

کسی امپول استامینوفن زده؟

174 بازدید | 24 پست

شنیدم از قرصش اثرگذاریش زودتره. باید امپولش رو توی یخچال نگه داشت؟ 

اینجا میگن سرم و امپول یخچال نمیخاد ولی من بیش از اندازه وسواسم همه قطره ها و داروها و امپول و سرم همچی رو میزارم یخچال

به نظرت داروخونه ها این همه یخچال دارن؟

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرت داروخونه ها این همه یخچال دارن؟

پرسیدم ازشون گفتن دمای داروخانه تنظیم شدست و مرطوب نیست. بالخره کارشون همینه و دما و ... رو بلدن تنظیم کنن. ما جنوبیم اینجا هوا شرجیه وسواسم دوچندان میشه

پرسیدم ازشون گفتن دمای داروخانه تنظیم شدست و مرطوب نیست. بالخره کارشون همینه و دما و ... رو بلدن تنظ ...

عزیزم استامینوفن نیازی به یخچال نداره که 

هر دارویی رو توی یخچال نباید بزاری که

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2740
به جز داروهای یخچالی بقیه نباید بزاری

عه چه خوب پرستارید شما .خدا قوت🙏

امپول استامینوفن توو یخچال گذاشتم خراب میشه یعنی؟ از دیروز گذاشتم فردا باید بزنم برای بار دوم. من میترسم خراب شده باشه و ضرر واسم داشته باشه. چیکار کنم الان

امپول نوروبیون چطور؟ اونو باید توو یخچال بزارم؟

اره منم تزریق استامینوفن توو سرم هست. توی یخچال گذاشتم دوروز یخ نمیزنه خراب شه؟

تو فریزر نذارین ک،اصلا استامینوفنو تو یخجال نذاری هم میشه،اکثرا امپولای ویتامینو تو یخجال میذارن،مثل ویتامین سی،یا نوروبیون

عزیزم استامینوفن نیازی به یخچال نداره که  هر دارویی رو توی یخچال نباید بزاری که

یعنی حتی قرصش هم باید بیرون یخچال نگهداری کنم؟؟

اینجا گرمه هوا میترسم خراب بشه

الان امپول استامینوفن رو چیکار کنم؟ از دبروز توو یخچال بوده یعنی خراب شده؟

2706