2733
2739
عنوان

مامانا بیاین برنامه غذایی نی نی های یک تا دو سالتون رو اینجا بنویسین

| مشاهده متن کامل بحث + 280824 بازدید | 2302 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تصمیم دارم  واکسن هجده ماهگی که زد از شیر بگیرم که بهتر غذا بخوره حالا نمیدونم بوده یا چی

من از ۱۷ ماهگی شیر روز قطع کردم یک هفته بعد از واکسن ۱۸ ماهگی از شیر گرفتمش

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
2731

سلام، گروه خیلی خوبی بود، من خیلی چیزها یاد گرفتم و البته امیدوار شدن، فکر می کردم فقط دختر من بدغذا هست الان فهمیدم همه بچه ها همین‌طور هست و باید تلاش کرد، ممنون از استارتر و همه مامان های گلی که باهاش همکاری کردن.

عزیزم برنج رو که می خواهی برای خودتون آبکش کنی رو خوب بشور که اصلا نمک نداشته باشه بعد در حدی آب ...

سلام خانمی من بچم یک سالس و ۷کیلو نیمه میشخ راهنمایی کنید چی به بچم بدم بچه شما تپل بود

به جای استفاده از داروهای شیمیایی بهتره از شیر بز استفاده کنید منم شیر بز رو برای کم خونی و کم وزنی بچم بهش دادم شکر خدا کم خونی  و کم وزنی بهتر شد برای پایین بودن سیستم ایمنی هم خیلی مفیده چون شیر بز 96 درصد ویتامین پروتیین املاح و مواد معدنی شناخته شده در  رو داره برای همین برای کم. خونی و کم وزنی بسیار مفیده در کشور های پیشرفته تمام شیر خشکهاشون از شیر بز هست و کاملا شبیه شیر مادر هست اگه در تهران هستی یه مزرعه اطراف تهران هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات بز مروگل رو سرچ کن در گوگل آدرسش میاد میتونی بری همان جا شیر دوشی جلوت انجام میشه

2738