2737
2734
زی زی جان اینایی که گفتی مومن اند؟ شماره هاشون رو هم داری؟ مامان سنا جون دکتر خوبیه؟راضی بودی ازش ؟ ...

ببخشید پیش کدوپ دکتر زایمان کردین ؟ مومن بودن ؟ راضی بودین ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما به هيچ وجه خانم دكتر مرضيه وحيد دستجردي نريد

من هفته پيش اونجا بودم از تعريفاي  ني ني سايت انتخابش كردم ولي وقتي رفتم معذرت ميخوام ولي به غلط كردن افتادم؛شلوغيش به كنار كه اصلا جاي سوزن انداختنم نيست،٤ تا خانم باردارارو با هم فرستادند برند پيش دكتر ويزيت بشند!

باورتون ميشه؟؟؟حتي دكتر عمومي ام كه ميري ويزيت خصوصي طي حداقل يه ربع ميشي،اونوقت دكتر به اين مهمي يه زن حامله ميره،من توي ٧ هفته رفته بودم و يه سري سوال آماده كرده بودم كه بپرسم،مثله اجازه نزديكي يا مسافرت رفتن،ولي اصلا نذاشت بپرسم،يه دستيار فوق العاده بي ادب فوق العاده منزجر كننده به اسم مهدي نژاد داشت كه هي بهت ميگفت حرف نزن ساكت باش،چرا سوالتو از من نميپرسي چرا به من نگفتي لكه بيني داري،نميدونم اين خانم دستجردي اونجا چي كاره بود ٥٠تومنم پول ويزيت گرفت،يه جلسه ويزيت گروهي مسخره برگزار كرد،تازه گفت خودش فقط سزارين ميكنه،زايمان طبيعي رو ميده به يه خانم دكتر ديگه توي بيمارستان رسالت انجام بده

وظيفه خودم دونستم بيام اينجا و چيزايي كه از خانم دكتر وحيد دستجردي ديدم توضيح بدم تا مثله من احساس حماقت نكنيد

اگه خودتونم يه وقت بذاريد و بريد اونجا مطبش خيابون مهنازه، خودتون همه چيز رو از نزديك ميبينيد.

خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني
2731
2740

دکتر سجادی پور رو بهتون معرفی میکنم مطب شون ت سعادت آباد و شهریار اما الان که اوضاع کرونایی هست مشاوره آنلاین هم دراند و می تونید تو خونتون ویزیت آنلاین بشید.https://mavarateb.com/doctor/دکتر-بیتا-سجادی-پور من از این طریق ازشون نوبت می گیرم