2733
2739
من بارداری دومم از اولش تا آخر ماه هفت.چون جفت پایین بود.استراحت نمیکردم ولی احتیاط میکردم تو همه کارها.تا آخر بارداری هم دکتر بهم آسپرین میداد.
که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سایتی روعضوم که سوالای پزشکیمواونجامیپرسم پزشکاش همه متخصص وفوق تخصص زنان وزایمان ونوزادانن خواستیددرخواست دوستی بدیدواستون بفرستم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
Man tu tarikhi ke bayad period mishodam 3 ruz khunrizi kam vali roshan e roshan dashtam bad ghat shod vase hamin shak kardam ke shayad hamele basham va budam in be khatere lanegozinie janine vaghti miad payeen khodesho be divare rahem bechasbune baese khunrizi mishe tu bazia va ninim pesare alan hafte 36 hastam yadame ke ta ye mah shiaf estefade kardam
2740
من ماه چهارم هفته 16 لکه بینی پیداکردم معلوم نشد دلیلش چی بود سونو گفت تکه ای از جفتم کنده شده استراحت دادن و 4تا امپول پرولوتون هفته ای 1دونه .نینیم پسره
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
عزیزم دختره آره راست میگم اصلا استرس نداشته باش بدترین چیز استرسه... همه به من میگن خیلی ریلکسم.... به خوردن و تفریحت برس از پله هم بالا پایین نرو... فقط همین ... فکر نکن چون ایتراحت مطلقی باید تو خونه باشی.. روحیت داغون میشه اینجوری.... صندلی ماشین بخابون شبا با شوهرت برو بیرون ... والا افسرده میشی... بعدم احتمال هست مثل من تا آخر بارداریت هر چند مدت به لکه بینی بیافتی نیباید ازش بترسی هشتاد درصد خانما تو بارداریشون لکه بینی داشتن هیچی هم نشده.... شباف سایکلوژیست عالیه... به اسم و سیسمونی نی نیت فکر کن...
2706