2737
2739
عنوان

درد زیر دل بعد از اقدام بذای بارداری( کسی علتشو می دونه ؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 349949 بازدید | 210 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام خانما

ما فروش انلاین لباس نوزادی وبچگونه  داریم، با سود کم کار میکنیم تا قیمتامون مناسب باشه، لطفا به پیج و کانالمون سر بزنین، لباسامون وارداتیه، بادی و سرهمی و بلوز شلوار و ... بادی هامون ۷۶تومن... خودتون لطفا قیمت لباسای ما رو با بقیه ی پیج ها و کانال ها مقایسه کنین

alijenab_baby پیج اینستا

alijenabbaby@ هم کانال ایتامون

عالیجناب بی بی

۰۹۳۸۴۱۵۱۲۷۵ به این شماره هم اگه نتونستین عضو کانال بشین، پیام بدین تا عضوتون کنن🌹

این پیام خیلی قدیمیه تقریبا من همه این علائم رو داشتم ماه اول اقدامم بود و از فردای اقدام به شدت درد پهلو شکم و کمر داشتم با 2 روز  تاخیر پریود پریود شدم.... هرکسی این علائم رد داشت و سونو و آزمایشش نرمال بوده نگران نباشه این دردا (درد بعد از اولین اقدام) طبیعیه..

2740

سلام بعد ۷ روز بعد اقدامم ب بارداری زیر شکمم تیر میکشه و درد میکنه حتی پام ولی دیروز پیاده روی داشتم و امروز فعالیت خیلی زیادی داشتم  و همینجور ک کار میکردم تیر میکشید و هنوز درد میکنه میترسم بارداری خارج از رحم باشه چیه ب نتظرتون ؟

منم بعد اقدام بلافاصله درد شکم و زیر دل گرفتم و نفخ و باد هم حس میکردم. و کارای دولا شد ...

عزیزم منم مثل شما هستم الان 

شما چی بدد دلیلش اگ یادتون هست لطفاً کمکم کنید

دیشب اقدام کردم و الان از درد خابم نمیبره

مــصــرف بــیــش از حــد احـتـرام            موجب سـرگـیـجـه بـعـضـیـا مـیـشـه درمـصـرف آن صـرف جـویـی کنـیـد 

چه تاپیک قدیمی و قشنگی بود امشب آبان ۱۴۰۲ و من همه رو خوندم 

منم همین مشکل دارم امیدوارم خدا هر وقت داد بهم دو تا بده شما هم دعا کنید. 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توی بازی های  بچگی همیشه مادر بودم 😍 و من چقدر عاشقانه مادری میکردم برای عروسکهام🤌🫂 ای خدای بزرگ از این همه زیبایی عالم ، مثل خودم و داداشم یه دوقلوی خوشگل روزی من و همسرم کن لطفاً 🙏🌿😇 وای که چقدر قشنگه فکر کردن بهش خدا جونم مرسی که آرزوی همیشگی م رو برآورده می‌کنی 😍 ای خدای بزرگ شکرت برای نعمت بزرگی که به من و همسرم دادی بمونه به یادگار ۱۴۰۳٫۰۲٫۱۰ ساک کوچولو نی نی جان رو دیدم خدایا شکرت 
الهی امین منم منتظرم

انشالله که دامنت سبز میشه 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توی بازی های  بچگی همیشه مادر بودم 😍 و من چقدر عاشقانه مادری میکردم برای عروسکهام🤌🫂 ای خدای بزرگ از این همه زیبایی عالم ، مثل خودم و داداشم یه دوقلوی خوشگل روزی من و همسرم کن لطفاً 🙏🌿😇 وای که چقدر قشنگه فکر کردن بهش خدا جونم مرسی که آرزوی همیشگی م رو برآورده می‌کنی 😍 ای خدای بزرگ شکرت برای نعمت بزرگی که به من و همسرم دادی بمونه به یادگار ۱۴۰۳٫۰۲٫۱۰ ساک کوچولو نی نی جان رو دیدم خدایا شکرت 
سلام خانومی من هم همینطور بودم و بعد از اقدام برای بارداریم زیر دلم درد میکرد مثل اینکه میخوام پریود ...

سلام گلم بسلامتی ببخشیدیه سوال من بعداقدام سمت چپ شکمم زیردلم دردمیکنه اما8روزپریودیمه عادیه یان

2706