2733
2739
عنوان

موسسه نازایی نوید - دکتر حمید صاحب کشاف-هرکی رفته بیاد بگه خوبه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 137706 بازدید | 80 پست
سلام زهرا جون من بعد از سقطهام نرفتم یعنی بعد از لاپراسکوپی دیگه نرفتم هی گفتم خوب می شه درست می شه ...

سلام خوب هستید...ببخشید منم مثل شما مشکل بارداری دارم و هیچ وقت پریودی نداشتم و یائسه بودم...الان میخوام برم پیش دکتر کاشف...گفتن تخمکهام پوچه با ای وی اف

شما نتیجه گرفتید

توروخدا دیدیدجواب بدید

سلام دوستان. من براعمل اومدم پیش دکتر و بدازآمپولا 4ماه پریود نشدم و ب الان پریودم گفته 20ماهانه شیاف پروژسترون استفاده کنم ولی نسخه نداده خودم بایدآزاد بخرم.شماهام مث من استرس داشتین عایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من بعد از ۱۰سال ناباروری از طریق معرفی یکی از دوستان همسرم به مطب دکتر حمید صاحب کشاف مراجعه کردیم بعد از انجام کلیه آزمایش‌ها هم خودم و هم همسرم دکتر بهمون گفت که هیچ مشکلی ندارین و کاملا سالم هستین فقط خانوم نیاز به عمل لاپاراسکپی دارن بعد با مصرف دارو انشاالله صاحب فرزند میشین ، ۲بار عمل لاپاراسکپی انجام دادم و داروهارو شروع کردیم ۲سال گذشت اما صاحب فرزند نشدیم ولی همچنان امیدمون روهم از دست ندادیم با اسرار خودم و همسرم از دکتر درخواست کردیم که عمل IVF بشم دکتر هم علارقم میل باطنی قبول کردن کشت تخمک و اسپرم انجام دادیم و ۹تا جنین برامون تشکیل شد ۳تا پک ۳تایی عمل کاشت جنین اول‌‌رو برج ۱۱/۱۴۰۰ بصورت فرش(تازه) انجام دادیم جواب منفی شد ، عمل بعدی یعنی پک دوم‌رو برج۰۳/۱۴۰۱ بصورت فریز(منجمد) انجام دادیم بعداز ۱۰روز رفتیم آزمایش خون دادیم مثبت بود و باردار شدم بتام ۴۹۹ بود با مطب دکتر تماس گرفتم گفتن ۳روز دیگه آزمایش رو تکرار کن روز بعدش با جواب آزمایش‌ها تشریف بیارین مطب ویزیت بشین ۳روز بعد آزمایش رو تکرار کردیم هنوز مثبت بود اما بتام ۲۳۷ شده بود فرداش که به مطب مراجعه کردیم با تکرار آزمایش بتام ۳۰ شد و بعداز انجام سونوگرافی بهمون گفتن بچه‌ها که چندقلو هم بودن سقط شدن خیلی روز بدی بود خیلی گریه کردیم دلم بدجوری شکست اما بازم امیدمون رو از دست ندادیم ، دکتر صاحب کشاف انسان بسیار شریف ، مهربان و فوق‌العاده سرشار از انرژی مثبت هستن که با انتقال بخشی از انرژیشون به من ‌و همسرم مارو مصمم‌تر از قبل برای رسیدن به مراد دلمون تشویق کردن ، قرار شد سومین عمل کاشت جنین یعنی آخرین پک فریز شدمون‌رو برج۰۸/۱۴۰۱ یک‌هفته بعداز اتمام پریودم انجام بدیم برج ۸ رسید دیدم وقتش رسیده اما پریود نمیشم ۱هفته گذشت نشدم ۱۰روز گذشت نشدم ! به ۱۵روز که رسید اولش ترسیدم که نکنه با توجه اه اینکه ۴۰ساله هستم یائسه شد ؟! با دکتر تماس گرفتم گفتن تو این سن یائسه نمیشین ، رفتم بی‌بی‌چک خریدم باورتون نمیشه اون شب تا صبح از استرس نخوابیدم آخه بهم گفته بودن که اگر میخواین دقیق‌تر نشان بده صبح ناشتا ازش استفاده کن ، خلاصه صبح شد تست گرفتم دیدم باردارم بلافاصله به همسرم گفتم و رفتیم آزمایش خون هم دادم که اونم مثبت شد با بتا ۲۳۱۷ پس‌فرداش به مطب دکتر مراجعه کردیم بعداز آزمایش و سونوگرافی متوجه شدم که ۵هفته‌اس که باردارم ، خدایا شکرت به لطف خداوند و کمک دکتر صاحب کشاف عزیز طبیعی باردار شدم من و همسرم قبل از دکتر صاحب کشاف خیلی جاهای دیگه مراجعه کرده بودیم برای بچه‌دار شدن که به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم حتی یکیشون با تشخیص غلط کاملا ناامیدم کرد و بهم گفت که خانوم شما اصلا چیزی به اسم تخمک ندارین ! اما بار اولی که خدمت دکتر صاحب کشاف رسیدیم و ویزیت شدیم همسرم بهم گفت نمی‌دونم چرا اما خیلی از دکتر انرژی مثبت گرفتم احساس می‌کنم با کمک این دکتر بچه‌دار میشیم که همینم شد البته ناگفته نماند که تو این مدت ۳سالی که به دکتر صاحب کشاف مراجعه میکردیم با خیلی از بیمارها هم صحبت میشدم که تقریبا ۹۰٪‌شون از جناب دکتر کاملا راضی بودن عذر میخوام سرتون‌رو درد آوردم گفتم شاید با در اختیار گذاشتن قشنگترین تجربه زندگیم بتونم به کسانی که دوستدارن بچه‌دار بشن کمکی کرده باشم با آرزوی برآورده شدن تمامی آرزوهاتون به خداوند یکتا میسپارمتون خداحافظ .

سلام من بعد از ۱۰سال ناباروری از طریق معرفی یکی از دوستان همسرم به مطب دکتر حمید صاحب کشاف مراجعه کر ...

سلام عزیزم خدا رو شکر که باردار شدین .مبارکتون باشه.ان شاءالله قسمت همه منتظرا..

اینکه میگن هزینه هاش بالاست اونحا درسته؟  یعنی هزینه الکی میدن به بیمارا؟ منم بهم گفتن برا ای وی اف پیش ایشون برم 

2728

سلام ايشون دكتر سالها پيش هستن اصلا تجربياتشون به روز نيست و هيچ كدوم از دستگاه هاي به روز دنيا رو كه توي بيمارستانها هست نداره. توي مطبش همه كارارو انجام ميده . پول زيادي ميگيره و داروهاي زيادي ميده ، فقط اخلاق خوبي داره، اگه كسي ميخواد دكترش خوش اخلاق باشه و نتيجه كار براش مهم نيس بره پيشش  

من ٨ بار پيشش زيفت و Ivf انجام دادم كه البته زيفت منسوخ شده هست و نتيجه اي هم نگرفتم بعد هم بهم گفت جنين اهدائي بگير كه قبول نكردم يكي از دوستانم بهم دكتر عارفي رو معرفي كرد كه با نااميدي زياد پيش ايشون رفتم و همون بار اول باردار شدم خداروشكر ، دكتر كشاف اصلا علمش رو به روز نكرده در ضمن دستگاههاشم به روز نكرده فقط پول زيادي از مريضاي بدبخت ميگيره و بدون نتيجه بايد شانس بيارين كه مشكل خاصي نداشته باشين ويا خدا كمكتون كنه اونجا  باردار بشين. من از ايشون اصلا اصلا راضي نيستم چون هم وقتم رو تلف كرد هم پولمو گرفت هم با هر بار منفي شدن انرژي و احساسم رو 

من حدود سه ماه پیش برای نازایی رفتم دکتر صاحب کشاف تو کلینیک نوید ، همون جلسه اول حدود 2 و نیم ...

دقیقا با نظر شما موافقم، صاحب کشاف تجارت خونه ای بیش نیست و بدون هیچ گونه وجدانی یک مدل نسخه برای همه مریض ها میپیچه و مهم نیست چه بلایی سر آدم هایی میاره که خسته از دوا و درمون هستن.بزرگترین مشکل این دکتر اینکه که کلا یک روش درمانی ثابت داره و به همه هم اون روش رو میگه در حالی که مشکل آدم ها باهم فرق داره، اینجوری که نیاز نیست بریم دکتر طبق یک متد همه آدم ها میرن جلو

من از خیلی ها اونجا پرسیدم همشون همین بودن: خوردن قرص گلوکوفاژ ، عمل لاپاراسکوپی، زدن آمپول به مدت سه ماه که پریود نشدیم و بعد اقدام به مدت 6 ماه همراه با استفاده از شیاف و آمپول ضد انعقادی

منم با ذخیره تخمدان کم لاپاراسکوپی و کوتر تخمدان کرد و اون آمپول های مسخره 3 ماهه رو بهم داد که متاسفانه بعد 3 ماه به شدت پریودیم کم شده بود و ذخیره تخمدانم دیگه نزدیک صفر شد و اصلا فولیکول درست نداشتم و الان مجبورم به فکر تخمک اهدایی باشم. من که فقط شب و روز لعنتش میکنم 

ممکنه روش درمانیش روی بعضی افراد جواب بده ولی کلا هرکسی اونجا رفته ی مدل بهشون نسخه میده همه رو عمل میکنه در حالی که کسی که ذخیره تخمدانش کمه نباید عمل لاپاراسکوپی و کوتر تخمدان بشه و واقعا اسم خودش هم گذاشته دکتر و بخاطر پول سرنوشت آدم ها رو نابود میکنه. من که ازش نمیگذرم و فقط کاری که ازم برمیاد اینه که تو این سایت ها اطلاع رسانی کنم که کسی به سرنوشت من دچار نشه. 

من که واقعا ازش نمیگذرم و واگذارش کردم به خدا که خدا خودش سزاش رو بده پیرمرد احمق و بی وجدان