2737
2734
اون فراجوش کرده چنان خوش زندگی میکنه حای لباسایی ک براش گرفتمو میپوشه بااون میره عین خیالشم نیس

زمان میبره ولی بدون شاید تو فراموش کنی ولی خدا از حق دلی که ازت شکست نمیگذره ...مطمعنن اون آقا چوبشو بدجور میخوره ..اصلن نیازم ب نفرین نیس چون خود ب خود اتفاق میوفته ..هر کار بدی کنی بخوای نخوای تاوانشو میدی 

کار خوب همینجوره اثرات مثبتش ب خودت بر میگرده

همون کارما

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
زمان میبره ولی بدون شاید تو فراموش کنی ولی خدا از حق دلی که ازت شکست نمیگذره ...مطمعنن اون آقا چوبشو ...

۰دلم اروم شد باحرفتون الهی خدا از دهنتون بشنوه 

برام دعا کنید خدا قلبمو اروم کنه خیلی سخته😔

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم عاشق بودم یهو رفت مرتیکه آشغال زن گرفت بعضی وقتا عکساشونو میبینم هنوزم اشک میریزم ولی زمان با ...

الهی بمیرم برای دلت 

تاوان داد ؟

خوشبخته؟

2742
2740
وااعی مننن من من الان همینم دقیقا مثل تو  وقتی فکر میکنم همخواب یکی دیگه میشه لب یکی دیگرو ...

الهی قربونت برم منم دارم جون میدم جلو چشام دستاشو میگیره بوسش میکنه 

من هیچ حسی بهش ندارم الان از چشمم افتاد حسابی وقتی فهمیدم با کی ازدواج کرده دیگه برام مهم نیست ...

من میدونم مامانش طلسم کرد الهی خدا ازشون نگذره 

دلم میخاددبمیره تا با مردنش فراموش کنم وگرنه الان با نامزدش جلو چشام زندگی میکنن من هرثانیه میمیرم

مثل منی اخ مثل من:)

تازه طرف من ٫منو کامل یادش رفته

قلبم درد میکنه 

اخه چجوری میتونی تا یکی بهتر‌و دیدن سریع فراموش کنی

ایشالله سرش بیاد بدترین بلاها سرش بیاد

من‌نمیگذرم

دیوانه وار عاشقشم اما تاوان قلب شکستمو اشکام و چند سال زندگیمو باید بدن

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

همیشه برا کسی ارزش قایل بشید که اونم برا شما ارزش قایل بشه اصلن اینقدر قوی باش که هیچ به اون ادم وکاراش فکر نکنی اون یه ادم عقده ای و بی ارزشا بوده که از شما خودش جدا شده وبازم خوشبختیشا به رختون میکشه  وقطعا خودشم در سطح شنا نمیدیده

من مادر سه تا دختر ماه و یه پرستار هستم سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم   لطفا برای سلامتی خودم و خوشبختی بچه هام دعا کنید

اون ولم نکرد 

من ولش کردم 

خیانت کرد ولی بالافاصله رفت زن گرفت

سه سال گذشته 

هنوز هضمش نکردم 

دیروزم اتفاقی تو پارک دیدمشون 

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
2706