2733
2739
عنوان

کلاس رقص برای بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 34304 بازدید | 26 پست
دوستان عزیز
اونهایی که در تهران دنبال مربی خوب رقص باله هستند میتونند از لینک زیر مربی شون رو پیدا کنند
من خیلی راضی هستم از کارشون
ادرسشون :
پاسداران - بهارستان هفتم - پ 11
باشگاه ورزشی ارشاک
شماره مربی هم اینه:
09304010717

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان محل زندگی من پونک هست و دنبال کلاس رقص باله برای دخترم هستم اگه کسی از دوستان تو این محدوده کلاس خوب میشناسه منو درجریان بذاره لطفا.[smile
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
برای سن دختر شما زوده فکر می کنم ولی تو خانه اسباب بازی جنت اباد مرکزی هم برگزار می شه با قیمت خیلی پایین و مربی خوب دختر من می رفت از 118 شماره سرای محله جنت اباد مرکزی رو بگیرین در خانه اسباب بازی برگزار می شه
2728
مامان ویانا سپاس از لطفت دخترم 3.5 ساله ست میشه بپرسم دخترتون رو از چه سنی گذاشتین کلاس. دخترتون دیگه کلاس نمیره؟
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
سلام دوستان محل زندگی من پونک هست و دنبال کلاس رقص باله برای دخترم هستم اگه کسی از دوستان تو این محد ...

خودتی یا فیکی😂اخه بعد چند سال نازایی ی  پسر داشتی 🤔🤔🤔 یهویی قبل پسرت دختر دار شدی 

شایدم ماها سر کار بودیم 

خدا با ماست❤️😍