2733
2739

@anoshaa     دتر برو اینجه بخون ته بدردم خینه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من چند روزه شروع کردم بچمو از جیش گرفتن ،جیششو میگه ولی سرپا جیش میکنه ججوری یادش بدم بشینه،از این صندلیام نداره در ضمن وقتی میخواد جیش کنه من باید برم پشت در با اینکه هنوز دوسالش نشده ولی خب بچم حجب و حیاش زیاده،چکار کنم بشینه دستشویی کنه

حرفات تو دلت جمع میشه جمع میشه جمع میشه یدفعه همرو میگی جنگ میشه

من دقلوهام ۱.۵سالشون بود که شروع کردم به آموزش 

چند راه امتحان نکردم نشد ،با دعوا هم فهمیدم درست نمی شن 

تا اینکه بردمشون دستشویی خودم جلوشن دستشویی کردم یاد گرفتن این کار سه بار ادامه دادم و باسنم که می شستم به اونا هم یاد می دادم ،خلاصه بچه هام یاد گرفتن منم کلی تشویقشون کردم

تا دوسال همیشه کنترلشون می کردم و همیشه باسنشون چک‌ می کردم که ببینم تمیزه یا نه اگه تمیز نبود می گفتم برو خودتو دوباره بشور

2731
سلام من چند روزه شروع کردم بچمو از جیش گرفتن ،جیششو میگه ولی سرپا جیش میکنه ججوری یادش بدم بشینه،از ...

من کلی راه انجام دادم آخرش مجبور شدم جلو بچم دستشویی کنم تا یاد بگیره😐