2737
2739
عنوان

مامانایی که نی نی اشون دی ماه 92 یا اواخر آذر 92دنیا امدن بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 34440 بازدید | 1525 پست
ممنون عزیزم من پسرم 28 دی یک سالش شد10 کیلو وزنشه خیلی لاغره همش مریض میشهشیر خودمو می خوره اشتها به غذانداره می تونم شیر نیدوعسلی کهبرای یک سال به بالاس روبدم ممنون
باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
خواهش میکنم پسر من در 13 ماهگی 8600 گیلو بود من بگم لاغره یا شما ؟ نگران لاغریش نباش من 8 ماه بود بردم از نرمال بود دکتر گفت لاغر بودنش نرماله چون ازمایشات نرماله مشکل جسمی نداره مدل بدن و سوخت و سازش اینجوریه نگران نباش اما درباره عسل من فرنیش رو جدیدا با عسل درست میکنم دوستم گفت بزار کمی خنک شد یه قاشق عسل بزن میزنم
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم که وقت گذاشتی وجواب دادی سعی می کنم ازاین به بعد شیروعسل بهش بدم ولی من منظورم شیرخشک نیدو عسلی بودمی گن دربچه های یک سال به بالا باعث وزن گیری میشه یه خانمی قبلا توسایت تبلیغشو میکرد بازم ازتون تشکر میکنم دوست خوبم
باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
2731
سلام به همه مامان گلیا پسرم 23 دی یکساله شد قدش 79 وزنش 11300 بود ناخنش قاشقی بود کع دکترش آز خون نوشت خدا رو شکر مشکل نداشت کسی تجربه داره میدونه علتش چیه؟
پسرم از روزی که صدایت در وجودم طنین انداز شد،شتاب تپیدن قلبم رو به فزونی یافت پسر من 23 دی ماه 92 به دنیا آمد
2738
سلام دوستان پیشاپیش ماه مبارک رمضان برهمگی مبارک ممکنه بعضی دوستان نتونن در اینماه هرروز یک جزء قرآن بخونن و پایان ماه یک قرآن کامل ختم کنن.درصورت تمایل میتوانید درختم قرآن گروهی شرکت کنید و باقرائت یک جزء یا بیشتر انشاالله در ثواب ختم یک دور کامل قرآن سهیم باشید. درصورت تمایل لطفا اطلاع بدهید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1144942
تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند