2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم برای دومین بار

| مشاهده متن کامل بحث + 46910 بازدید | 99 پست
آفرین به باران واقعاً خوشم اومد از حرفات چه دید قشنگی به زندگی داری و انرژی مثبت خوش یه حال همسرت. اما رها جان به حرف های منفی فکر نکن من با دوستایی که منفی حرف زدند کاملاً مخالفم و به نظرم زندگی طوری نیست که حتی در این موقعیت همه چی رو رها کنی مخصوصاً که دو بچه داری سقط بچه در 7 ماهگی عین قتل یه آدم بیست ساله است و هیچ فرقی نداره و گناهش تا آخر عمر وبالتو میگیره همه چیز رو میشه دوباره ساخت وقتی خودتم موندی و دوباره بچه دار شدی پس همسرتو دوس داری اونم حتماً تورو دوس داره و شاید از کم توجهی های تو و یا وسوسه های شیطان به این راه کشیده شده و شاید تو بد بین شدی خلاصه میتونی با بخشیدنش و به روش نیاوردن و دوس داشتن واقعیش و جذاب کردن زندگیت و روابط جنسی موثر و دلچسب به آغوش خودت برش گردونی به این فکر کن که خدا ما رو میبخشه و ما هم باید دیگران رو ببخشیم تا فرصت دوباره بهتر زندگی کردن رو بهشون بدیم .
مواظب خودتو نی نی و خصوصاً بچه ی اولت باش و به خدا توکل کن
موفق باشی
آفرین به باران واقعاً خوشم اومد از حرفات چه دید قشنگی به زندگی داری و انرژی مثبت خوش یه حال همسرت. اما رها جان به حرف های منفی فکر نکن من با دوستایی که منفی حرف زدند کاملاً مخالفم و به نظرم زندگی طوری نیست که حتی در این موقعیت همه چی رو رها کنی مخصوصاً که دو بچه داری سقط بچه در 7 ماهگی عین قتل یه آدم بیست ساله است و هیچ فرقی نداره و گناهش تا آخر عمر وبالتو میگیره همه چیز رو میشه دوباره ساخت وقتی خودتم موندی و دوباره بچه دار شدی پس همسرتو دوس داری اونم حتماً تورو دوس داره و شاید از کم توجهی های تو و یا وسوسه های شیطان به این راه کشیده شده و شاید تو بد بین شدی خلاصه میتونی با بخشیدنش و به روش نیاوردن و دوس داشتن واقعیش و جذاب کردن زندگیت و روابط جنسی موثر و دلچسب به آغوش خودت برش گردونی به این فکر کن که خدا ما رو میبخشه و ما هم باید دیگران رو ببخشیم تا فرصت دوباره بهتر زندگی کردن رو بهشون بدیم .
مواظب خودتو نی نی و خصوصاً بچه ی اولت باش و به خدا توکل کن
موفق باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من یه چیزی تعریف کنم براتون
یکی از دوستان من بعد از یه دوران بارداری سخت و بی توجهی دیدن از اطرافیان و مخصوصا همسرش... ویه زایمان سخت تر.... وقتی نوزادش به دنیا اومد روز هفتمش بود که شوهرش بهش گفت : فلانی من به مسافرت احتیاج دارم روحیه ام خیلی بد شده و تنها گذاشت رفت مالزی و یک ماه نیومد ؟؟؟؟؟؟

خیلی باحالن این مردا نه ؟؟؟
بیچاره خانمش همه بدبختیارو کشیده ... مرده افسردگی بعد از زایمان گرفته .هههههههههههههه
زندگی زیباست
وای نازیلا چقدر خندیدم .............
من همیشه میگم خوبه این مردا تو جریان خلقت قرار نشد بزان وگرنه ما بیچاره میشدیم .......
مشکلات همیشه هست باید امیدوار بود و تلاش کرد باید به نظرم قبول کنیم که بالاخره زندگی همه جورش با این مرد یا .... بالا و پایین و بد و خوب داره ،
2728
نمیدونم چی بگم اما من چند مورد در فامیلهای اطراف خودمون دیدم که شوهره رفته خیانت کرده و زنه هم یه جنگ حسابی هم راه انداخته ولی شوهره نه تنها کوتاه نیومده بلکه با وقاهت تمام گفته این حقمه گناه که نکردم و به زنه هم گفته همینی که هست میخوای بخواه نمیخوای نخواه و در سه موردش هم وقتی که فهمیده که زنش میدونه با وقاهت تمام دست زن دومیش رو گرفته آورده توی خونش تا به نظر احمقانه خودش زن اولیش براش عادی بشه به نظر من مردا پررو تر از اینن که به این راحتی ها پاپس بکشن ویه زن وقتی باید به روی خودش بیاره که مطمئنه میخواد از شوهرش جدا بشه وگرنه اگه میخواد به زندگی مشترکش ادامه بده نباید به روی خودش بیاره
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
2740

شما خانوما چرا انقد بدبختین؟

طلاق بگیر بابا کسی که ذاتش کثیفه رو نمیشه درست کرد . هرچند مقصر شما خانوما هم هستین که تو رابطه برا شوهراتون کم میذارین ولی طرف اگه تا آخر عمر مجرد بمونه زن نداشته باشه بازم بهونه درستی نیس برا گناه کردن