2737
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 630865 بازدید | 4035 پست
عزیزم دوران بارداری نباید مصرف بشه.تا روز ۲۰پریودی میشه استفاده کرد.بعدش بخاطر احتمال بارداری باید ق ...

سلام مجدد عزیزم.. ببخشید دوباره سوال میپرسم..ماه پیش بعد اتمام دوره ام اقدام کردم..الان نزدیک دوره امه دوباره..امروز و فردا.. ممکنه‌‌ و نمی دونم پریود میشم یا عقب میافته..این روزا مصرف کنم ویتاگنوسو..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام لطفا هرکی میدونه جوابمو بده من پلی کیستیکم تقریبا یه هفته است از روز دو پریودی قطره استفاده میکنم ولی پریودیم بجا پنج روز سه روز شد البته از روز سوم تا پنجمم لکه داشتم ولی خون کمه از بعد ازدواجم و ازروز استفاده از ویتاگنوس زیر دلم یکمی درد میکنه... سوالاتمو با اجازه میپرسم بنظرتون دلدردم براچیه؟.... پریودیم وقتش و خونریزیم تنظیم میشه؟... بعداز استفاده هم شکمم کار افتاده ولی بلانصبتتون اسهال نیست اول بود ولی دیگه نیست البته با عرض شرمندگی لطفا جوابمو بدین خواهش میکنم

سلام لطفا هرکی میدونه جوابمو بده من پلی کیستیکم تقریبا یه هفته است از روز دو پریودی قطره استفاده میک ...

عزیزم من دقیق نمی‌دونم بروشور تو جعبه رو بخون ببین توش عوارضش هست.من که تنبلی تخمدان دارم ۲ ماه بود که پریودام نامنظم شده بود.اینو استفاده میکنم شکر خدا۳ماه که دوباره منظم شده.پریودامم ۳روز خونریزی ۳روز لک بینی همیشه.فقط حجم خونریزیم زیاد شده بود این ماه که ماه سوم بود.

عزیزم من دقیق نمی‌دونم بروشور تو جعبه رو بخون ببین توش عوارضش هست.من که تنبلی تخمدان دارم ۲ ماه بود ...

خداروشکر عزیزم ان شالله سلامت باشی ممنون که جواب دادی تو برشور خوندم اینا عوارضش نبود 

2740
من هیچ دارویی مصرف نکرده بودم .با ویتاگنوس هیچی نخوردم .فقط غذاهای سرد رو نخور .تخمدانهاتم با روغن س ...

سلام .عزیزم من از پنج پری روزی دوتا قرص ویتاگنوس خوردم .تا الان که ۹ پریودم هست لکه بینی دارم . به نظرت ادامه بدم یا قطعش کنم؟

سلام.. من امروز جواب آزمایشمو به دکتر نشون دادم پرلاکتین خونم 75 بود و بهم قرص داد تا بخورم 

من پریودیم سروقته اما تا قرص جلوگیری نخورم پاک نمیشم.. شما که تجربه دارید الان من میتونم اگنوگل بخورم؟ 

سلام خوبین؟

خانوما من دومین ماهه ویتاگنوس میخورم چند ماهه تو اقدامم

این ماه از تخمک گذاریم سینه درد و درد زیر شکم گرفتم تا الان که روز۲۲ سیکلمه بنظرتون طبیعیه؟شما هم اینجوری شدین؟

همش زیر شکم و پهلوم تیر میکشه سینه هام متورم و دردناک شده☹

سلام دوستان میشه من و راهنمایی کنین...من ترشح شیر دارم از سینم یه ۴سالی میشه بعد بدنیا اومدن دخترم...الان پریودم منظمه تنها مشکلم زخامت کم رحمم و ترشح شیر از سینمه..آزمایش پرولاکتین ندادم.‌‌...ب نظرتون منم قطره ویتاگنوس رو بگیرم بخورم این ماه

2706