2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه ناظم پور از ماه 4 به بعد قبول نمیکنه. اودم بگم پیش هرکی میرین پیش دکتر سیما جلیل زاده نرین.درس ...

فکر کنم شما خیلی وقت پیش رفتین پیشش چون تازگیا یکی از اشناها تعریف عملش رو می کرد که خیلی خوب بوده و سریع سرپا شده. منم برای همین رفتم پیش دکتر جلیل زاده اما حرف شما خیلی نگرانم کرد

2728

پیش هرکی میرید پیش شهلا دانایی نرید. ما یکسال پیشش بودیم انقدر استرس داد و مارو میبرد به زور سمت آی وی اف که طبیعی حامله شدم میگفت طبیعی اصن نمیشه! 

خیلی بداخلاق و مغرور هست انگار کار مهمی انجام میده. هرکی میره پیشش بالاترین دوز داروها رو براش مینویسه پدرشون در میاد خودشون خبر ندارن

سلام خانوما خوبین ببخشید یه سوال داشتم من یکسال پیش سقط داشتم ۳ بار اینا سونو شدم گفتن دیگ بقایا نداری الان برا سونو شکم رفته بودم که گفتم ۴ سانت تو شکمت به احتمال زیاد بقایا داری  اونم سه تا سونو رفت هر کدوم یه جیزی میگن آخری که خیلی قبولش دارم گفت بقایا که کلسیفته شده خیلی نگرانم میخواستم برا بارداری اقدام کنم اگر کورتاژ بشم یک سال باید صبر کنم تو رو خدا کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی نگرانم