2737
2739
عنوان

یه نفر چندسال باید درد بکشه از یه موضوع ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 86 پست
مرسی از این همه دلگرمی توی تایپیک های ی کاربر شرکت میکردم و حرف میزدم طرف پیام داد میشه دیگه نیای تو ...

راستش خودتونم بهتر میدونین که اینجا خانما اکثرا متاهلن و دوست ندارن با آقایون ارتباط داشته باشن و تا یه جایی به نظرم حق دارن ...مثلا میتونین تاپیک بزنین راجع به یه مسئله ای و سریع قفلش کنین تا بحثی توش نشه و سوء تفاهم پیش نیاد 

آقایونی که اینجا میان و دنبال حاشیه نیستن اکثرا این کارو میکنن که به نظرم خوبم هست

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه انقدر سال بوده که فکر کنم  فکر نکنم  رها کنم  نکنم  بوده نه همیشه هم فک ...

واقعا دیگه نمیدونم چی بگم شاید نتونستم منظورمو بهتون برسونم پس فقط میتونم آرزو کنم که بهترین ها براتون اتفاق بیوفته و حال دلتون خوب بشه

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
2731
واقعا دیگه نمیدونم چی بگم شاید نتونستم منظورمو بهتون برسونم پس فقط میتونم آرزو کنم که بهترین ها برات ...

ممنون از شما هیچکدوم از ما جای هم زندگی نکردیم 

راستش خودتونم بهتر میدونین که اینجا خانما اکثرا متاهلن و دوست ندارن با آقایون ارتباط داشته باشن و تا ...

با حرفتون موافقم ولی زیاد اهل تایپیک زدن نیستم ی وقتایی هم که کار ندارم میام زیادنمیام اینجا چون خیلی دیگه محیطش منفی شده موج مثبت توش نیست

ممنون از شما هیچکدوم از ما جای هم زندگی نکردیم 

دقیقا ولی میتونیم با تجربه هامون به هم کمک کنیم

2740
با حرفتون موافقم ولی زیاد اهل تایپیک زدن نیستم ی وقتایی هم که کار ندارم میام زیادنمیام اینجا چون خیل ...

اهوم بله درسته ...حقم دارین 

بازم خیلی ممنون از کمکتون   انشالله سلامت باشین✨️

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
اهوم بله درسته ...حقم دارین  بازم خیلی ممنون از کمکتون   انشالله سلامت باشین✨️

سلامت باشین تشکر از شما که زیاده گویی های منو گوش کردید آرزو میکنم حال دلتون خوب و به هدفهاتون برسید🌷🌷

سلامت باشین تشکر از شما که زیاده گویی های منو گوش کردید آرزو میکنم حال دلتون خوب و به هدفهاتون برسید ...

نه بابا خواهش میکنم این چه حرفیه ..‌خیلی ممنونم