2733
2734
عنوان

کسی بیدارهههه یکی بیاد با من حرف بزنه حالم بهتر شههه🥺🥺🥺😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 23 پست

اول اینکه اگه به فکر خودتی اگه رو خودت تسلط داری که از همه جا بلاکش کن و هر چی پیام و پی ام و چت و عکس و فیلم داری پاک کن اگه هدیه ای گرفته بریز دور

اگه میدونی نمیتونی نری چکش کنی پس بهتره کل فضای مجازیتو دی اکتیو و یا دلیت اکانت کنی

اون الان داره زندگیشو میکنه مطمعن باش هر کی نارو زده رفته یه روز مثل سگ پشیمون میشه و برمیگرده و اون روز برای تو مهم نیست و پسش میزنی

از هر روانشناسی میخوای بپرس همشون میگن وقتی عزیزی رو از دست میدی حداکثر ۹ ماه زمان لازمه تا حالت خوب شه 

خوب میشی دختر زیبا به کسی هم اعتماد نکن

عزیزم در مسیر زندگی ماهی باش خلاف جریان شنا نکن....اگه کات کردین و رفته فراموش کن بخدا آدم بهتر میاد ...

من زندگیم بهم خورده نمیتونم بیارمش رو نظم

دانشجوام 

خوابگاه شده مثل زندون واسم در حالی که قبلا اینجوری نبود

دوستام همه دو رو شدن 

واقعا تنها شدم

میدونم در حقم ظلم کرد ولی الان نمیدونم از کجا شروع کنم چطور بلند شم باز

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینکه اگه به فکر خودتی اگه رو خودت تسلط داری که از همه جا بلاکش کن و هر چی پیام و پی ام و چت و ع ...

مرسی آبجی ❤️❤️❤️

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️
2731
بچمو از دست دادم تو ۱۶هفتگی پسرمو خیلی حالم بده بچه میبینم گریم میگیره اولین بارداریم بود

الهی بگردممم 🥺🥺 

خدا یه نی نی خوشکل بده بهت حال دلت خوب بشه غماتو فراموش کنی

انشالله سرش به سنگ بخوره

دورت بگردم خندن گرفت😂😂😂❤️❤️❤️❤️

2740