2737
2739
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 818726 بازدید | 41186 پست
ثریای خوش قلبم ازخدا برات یه نی نی سالم میخوام الهی که به حق حضرت رقیه به همین زودی دامنت سبز بشه خو ...

قربونت برم خواهري❤️😘

الهي امين مهربون من لطف داري❤️🌺

انشالله خدا دختر و پسر نازنينت رو حفظ كنه😘

نشد چون خدا نخواست...💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام من امروز رفتم سونو  فولیکول ۱۱و۱٠داشتم روز۱۳ خیلی نا امید شدم

سلام عزیزم منم قبل اقدام ب بارداریم فولیکولام ۱۱ بودن با یه دوره مصرف آمپول شدن ۲۱ نگران نباش شمام با آمپول فولیکولات رشد میکنن انشالله ک ب لطف خدای مهربان همه خانمای منتظر مادرشن تو این سال جدید

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
سلام من امروز رفتم سونو  فولیکول ۱۱و۱٠داشتم روز۱۳ خیلی نا امید شدم

سلام عزيزم نگران نباش

قرص تقويتي دكتر بهت نداد؟؟؟

يه سري قرص هاي تقويتي هستن براي كيفيت و سايز فوليكول حتما بگيري بخوري اوكي ميشه.

نشد چون خدا نخواست...💔
2738
سلام عزیزم منم قبل اقدام ب بارداریم فولیکولام ۱۱ بودن با یه دوره مصرف آمپول شدن ۲۱ نگران نباش شمام ب ...

سلام عزيزدلم

انشالله با دعاي خيرت❤️

خواهري شما نميخواي اقدام كني براي دومي؟؟😜😍

نشد چون خدا نخواست...💔
سلام عزيزدلم انشالله با دعاي خيرت❤️ خواهري شما نميخواي اقدام كني براي دومي؟؟😜😍

قربونت عزیزم انشالله ک خدا یه بچه صحیح و سالم و نازنازی نصیبت کنه .دوسدارم برادخترم همبازی بیارم ولی خو نیکا هنوزکوچیکه و ماشالله شیطونه خیلی اذیتم میکنه بش ک فکر میکنم پشیمون میشم از یه طرفم نیکام خیلی تنهاس تاشب حوصله اش سرمیره تو خونه همش می چسبه ب من ازم بازی میخواد و وقتی حوصله اش سرمیره شروع میکنه ب بهانه گیری و گریه کردن واقعا این روزا کم میارم و برام سخته فدات

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲

سلام مامانا میشه منم دعا کنین دوباره حامله بشم خیلی دلم گرفته باردار شدم بعد سال بعد کلی درمان دارو نذر نیاز خدا تو اوج ناوامیدی بهمون داد  ولی هفته پتجم خونریزی افتادم خیلی غصع میخورم‌..نمیدونم چرا اینجور شد اخه‌‌....خدا خودش هدیه داد خودشم پس گرفت‌‌....میشه دعام کنین روحی و جسمی خیلی ناراحتم....انشالله خدا حاجت خودتون هم بزاورده

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

دخترم نه سالشه یه سری ها میشناسن منو اینجا شاید.....بی بی چک مثبت شد بتام مثبت شد گفت خدایا ممنون که جواب دعاهام دادی...دخترم طفلی از ذوق من فهمید ...ولی خب افسوس عمر خوشی کوتاه💔..دخترم همش گریه میگه خدا میخاد مت تنها بمونم.....نمیدونم واقعن غصه دخترم منو بیشتر اذیت

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم