2737
2734
عنوان

یه پیام ابلاغیه اومده این راسته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 21 پست
من رو لینکه زدم برنامه گفت نصب کردم اینو اورد

خسته نباشی عزیزم 

حالا هرچی پول روی حسابت داری انتقال بده به یه حساب دیگه که رمز دوم و اینا نداره

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
خسته نباشی عزیزم  حالا هرچی پول روی حسابت داری انتقال بده به یه حساب دیگه که رمز دوم و اینا ند ...

همه کارتامون رمز دوم داره 

اگه برداشت کنن پیامک میاد؟

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هيچي ادرس از مرورگرت پاك كن صفحه رو ببند پيامك حذف كن  فعلا اتفاقي نيفتاده

از کجا میدونی اتفاقی نیوفتاده؟ 

من رو لینک زدم برنامه همراه عدالت گفت نصب کردم بعد این عکس بالاییو اورد کد ملیو زدم و شماره رو 

الان چون ۱۰ تومن رو واریز نکردم شماره مارتمو ندارن نمیتونن برداشت کنن یا چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
از کجا میدونی اتفاقی نیوفتاده؟  من رو لینک زدم برنامه همراه عدالت گفت نصب کردم بعد این عکس بال ...

اي واي نصب كردي؟

خب الان احتمالا برا مخاطبات همين پيامك ارسال شده بهشون ز بزن يا استاتوس بذار ك گوشيت هك شده و اين پيام از طرف شما نيست

2742
از کجا میدونی اتفاقی نیوفتاده؟  من رو لینک زدم برنامه همراه عدالت گفت نصب کردم بعد این عکس بال ...

اره الان ب شماره حسابت دسترسي ندارن و حسابت هك نشده اما برنامه رو نصب كردي متاسفانه ب مخاطبات دسترسي دارن و براشون پيامك ارسال شده ب خانوادت خبر بده نصب نكنن و وارد نشن

اره الان ب شماره حسابت دسترسي ندارن و حسابت هك نشده اما برنامه رو نصب كردي متاسفانه ب مخاطبات دسترسي ...

برا مخاطب چرا؟از راه مخاطب چیمار دارن دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا مخاطب چرا؟از راه مخاطب چیمار دارن دیگه

اين برنامه ها اينجوريه ك ي برنامه ميدن نصب كني بعد از طريق برنامه اي ك نصب كردي ب مخاطبات دسترسي پيدا ميكنن

حالا يا بهشون همينو ميفرستن ك اونام فريب بخورن يا اينكه مثلا از طرف تو بهشون ميگه پول لازم دارم برام بفرست ب اين شماره كارت