2737
2734
عنوان

کد بانو های خوشگل میشه بیاین 😊🙏🙏🙏 کمک لازم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 22 پست
درسته ولی بازم چون مهمونیه چیز بهتر بذاری بهتره عزیزم سوپ چرا خودت درست نمیکنی گرم تازه خوشمزه 

آخه فک نمیکنم وقت کنم اگه وقت داشته باشم خودم میزارم 

اگه نشد هم از بیرون میگیرم

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاستر چیه چطوری درست میشه

پودرشو باید از فروشگاه یا سوپری گرفت شیر میذاری رو اجاق بعد کم کم پودرو اضاف میکنی همش میزنی کاملا که با شیر مخلوط بشه بعد گلاب هل و شکر اضافه میکنی همینجور هم میزنی تا زمانی که غلیظ بشه غلیظ که شد مثل فرنی میریزی تو ظرفای جداگانه برای خودتون یا مهمون خییییلی خوشمزس من عاشقشم دلبخواهی برای تزئین میتونی روش پودر پسته بریزی😍

حرفی برای بیان حالم پیدا نکردم
آخه فک نمیکنم وقت کنم اگه وقت داشته باشم خودم میزارم  اگه نشد هم از بیرون میگیرم

اهان ایشالا سفره قشنگ رنگارنگی داشته باشی و همه لذت ببرن از الان دستت درد نکنه خسته نباشی😍

حرفی برای بیان حالم پیدا نکردم
2728
اهان ایشالا سفره قشنگ رنگارنگی داشته باشی و همه لذت ببرن از الان دستت درد نکنه خسته نباشی😍

ممنون گلم 😍😘

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
😘 تشکر عزیزم 

قربونت قشنگم 😘

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740