2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم بهم بی احترامی میکنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط نادیده بگیرش....اصلا انگار وجود نداره....کلا هر کار کرد محل سگ بهش نده

ن بلاکش کن ن هیچی...هرچی از کاراش لجت گرفت هیچ واکنشی نشون نده...وقتی رفتی اونجا هم با همه خوب باش ولی اونو اصلا انگار ندیدی حساب کن....شوهرت چیزی گفت تو هم خیلی قاطع بگو نشنیدم بخاطر بی ادبیاش عذرخواهی کنه....

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

عزیزم خودتو عزیز کنی نداریم شما خودت باش مگه تاج پادشاهی گذاشتن سرت گرفتنت تحویل نگیر زیاد فقط در حد احترام ساده بعدشم اون کمه سنو کم عقله به دل نگیر نوجوانا همه همینن تو این سن تو فاز بی ادب پرون تو عاقل باش شما سنت بیشتره نباید شما بری سراغش که 

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
2742

حالا چرا انقد اصرار داری بهش محبت کنی نظرشو جلب کنی 

آیا آینده خوشبختی شما در گرووو رضایت این انتر خانونه؟؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
سه تا بچه افتادن به جون هم    

نه نامزد اسی بسیار سیاست داره خودش خواهرش اسی رو ساده گیر اوردن

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

من ۱۵ سالم بود زنداداشم ۲۰ که وارد خانواده ما شد

با هم دعوامون میشد بعد فورا اشتی میکردیم

مثل دوتا دوست بودیم البته که زنداداشم صبور بود و مهربون و میگذشت از بچه بازی های من 

الان ۳۸ سالمه زنداداشم ۴۳ سال 

بهترین و مهربونترین دوست منه 

شما هم صبوری کن گلم 

رفتارش رو جدی نگیر و اهمیت نده بزار پای سن بلوغ و بچگی 

بعد چند سال که ازدواج کنه خودش رفتارش بهتر میشه 

2738

شوهرت گفت پیام بده میگفتی اون کوچیکتره باید پیام بده 

اصلا یعنی چی که هر روز پیام بدی بگی موفق باشی 

در این موارد به حرف همسرت گوش نده اصلا خیلی خام و بی تجربه هست 

اونم بلاک کرد فدا سرت چه بهتر 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙