2737
2734
ااین همه میخابن بیدار نمیشن 

والا تعداد خیلی کمی هستن این ترسا چیه وسواس فکری گرفتی ول کن والا دنیا ارزش نداره همین مونده بشینیم فکر کنیم میمیریم الان نمیمیریم هزار تا درد و گرفتاری دیگه دارم که این فکرا دیگع توش گمه بگیر بخواب کی به کیه جدی نگیر 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چکار کنم حالم بد میشه شب میشه پانیک میگیره منو 

قبلا برات مشکلی پیش اومده که الان میترسی؟ حتما یه دکتر روانپزشک برو چون تاپیکاتو الان دیدم ولی ترس نداره خدایی میتونی اهنگ ملایم بزاری تو گوشت بخوابی یا بری پیش مامانت منم چند باری اینجور شدم یا وقتایی که خیلی استرس دارم و دلهره و نگرانی ولی نترس چیزی نمیشه یه اهنگی یع چیز گوش کن فیلم ببین 

2742

این رفتارا ریشه داره تو گذشته اصلا بهش فکر نکن خودتو محبور کن بخوابی تا کی میخوای خودتو عذاب بدی از تکنیکا روانشناسی استفاده کن برو حتما دکتر خیلی داری خودتو عذاب میدی ولی مطمئن باش هیچ طوریت نمیشه شک نکن اینا چون وسواس فکری داری اینجور میشی با شوهرت حرف بزن برو بخواب کنارش خودتو مشغول کاری کن منم خودم ترس از مرگ دارم وسواس فکری هم دارم درک میکنم خیلی بده مثلا بگو اگه سه تا سوره حمد بخونم هیچطور نمیشه یه مدت اینکار کن از سرت بپره