2737
2739

دوسال پیش بدجور درگیر یبوست شدم جوریکه بزور فقط یبار درروز میرفتم دسشویی بعضی روزام شده بود کلا نداشتم دارو و دکترم کلا جواب نداد هرراهی هم که بگید رفتم ولی جواب نداد منم ول کردم

جدیدا هم من شکمم کار میکرد ولی گلاب به روتون روون نبود و تیکه تیکه😑

من برای پوستم یکی بهم گفت تخم شربتی بخور

منم یه هفته نگه داشته بودم تو یخچال قشنگ لعاب داده بود  هی یکم یکم بااب میخوردم بعد دیدم نه شاید خراب بشه یه هفته مونده یک چهارم اب جوش اضافه کردم با یه اسلایس نازک لیمو تازه لیوانو گذاشتم روی سماور یه دوسه دیقه ای موند 

من خاکشیرم استفاده میکردم ولی مثل این جواب نبود 

خلاصه بگم که راحت شدم😁

اها یادم رفت بگم که هویجم استفاده میکردم هویجم خیلی خوبه فرقی نداره پخته یا خام 

حالا چشمامم شوره چشم میزنم خودمو😂😑 

حالا چی شد بعد دوسال یاد یبوستت افتادی  

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خداروشکر ک خوب شدی منم ی مدت ی چیزی و استفاده میکنم خوب میشه و بعد دیگه اثرشو از دست میده، چند سال ...

این اتفاق برای منم زیاد میفته جدیدا دارم طرز فکرمو تغییر میدم بهتر شده تقریبا این مشکل

2740
این اتفاق برای منم زیاد میفته جدیدا دارم طرز فکرمو تغییر میدم بهتر شده تقریبا این مشکل

منکه نفهمیدم مشکلم چیه، هر وقت عصبانی هم بشم فرداش یبوست میگیرم، هیچ وقت نباید عصبانی بشم، همیشه حواسم هست  

منکه نفهمیدم مشکلم چیه، هر وقت عصبانی هم بشم فرداش یبوست میگیرم، هیچ وقت نباید عصبانی بشم، همیشه حوا ...

کلا استرس و ناراحتی سمه و مشکلات زیادی بوجود میاره