2737
2734
عنوان

قبول دارید رفت امد ادم پولدار و متوسط رو به پایین سخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 29 پست
خب ادم معذب میشه شاید اون طرف یه میز بچینه با چندمدل دسر و غذا بعد طرف دیگه نتونه مثل اون پذیرایی کن ...

اینا من استوری هاشون رو میبینم همیشه تو مهمونیاشون از این میزای مزه میچینن چند نوع غذا و فلان. 

اون وقت مادر من امشب فقط یه نوع غذا با یه سالاد تونست اماده کنه. 

خب از همینجا معلوم میشه که باید اصلا رفت و امد نکرد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا من استوری هاشون رو میبینم همیشه تو مهمونیاشون از این میزای مزه میچینن چند نوع غذا و فلان.  ...

اگه اگه طرف مقابل فهمیده باشه خوردن وخوراک نبایدها باشه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
خب شما ایده بگیرید برا شما انگیزه بشه عزیزم 

من چند سال با حقوق کارمندی (اونم اگه کار گیرم بیاد) باید تلاش کنم تا فقط بتونم چرخ ماشین اونا رو بخرم. 

ایده برای ادمی هست که تو حسابش پول باشه ندونه چیکار کنه از ادم پولدار ایده میگیره برای سرمایه گذاری منی که الان یه قرون ته حسابم نیست فقط میتونم حسرت بخورم تا ایده بگیرم ـ

2728
من چند سال با حقوق کارمندی (اونم اگه کار گیرم بیاد) باید تلاش کنم تا فقط بتونم چرخ ماشین اونا رو بخر ...

حسرت نخور حسرت نداره پول باورکنازته قلبم اینوب۷ت میگم

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
اگه اگه طرف مقابل فهمیده باشه خوردن وخوراک نبایدها باشه

فهمیده که هستند. 

ولی خوب این جور رفت و امد ها به صلاح نیست. 

فقط بدبختیمون رو یادمون میاره. 

ولی نه با یه ادم همسطح یا کمی سطح بالا از نظر مالی ادم رفت و امد کنه هم برای روحیش خوبه هم برای ایده. 

2738
فهمیده که هستند.  ولی خوب این جور رفت و امد ها به صلاح نیست.  فقط بدبختیمون رو یادمون می ...

عزیزم سوتفاهم نشه 

شما هرچی که فکرکنید من دارم 

اما عاشق رفت وآمد هستم جوری رفتارمیکنم که میهمان هم احساس راحتی میکنه وجودی پذیرایی میکنم که بتونه اگه رفتم خونشون ازپسش بربیاد من ازقصد رفت وآمد میکنم تاروح خودم به آرامش برسه با اونها راحترم

حسرت پول خالی نیست.  همه میدونن امروزه پول هم دنیا رو میسازه هم اخرت رو.

برای من که این نیست

اگه ادمی نباشه که کلاس بزاره قیافه بیاد باهاش رفت و امد میکنم اما اگه فیس افاده ای باشه خوشم نمیاد

نه بنده خدا ها اصلا اهل قیافه نیستن. 

ولی منی که نه وضع خونه زندگیم درست حسابیه نه غیره. 

به صلاح نیست. 

اینطور رفت و امد ها. 

برای من که این نیست

یک روز به این میرسید خودتون نه فرزندانتون کی از زندگی بی دغدغه بدش میاد؟ 

همه رفاه رو دوست دارم. 

اینکه دغدغه پول نداشته باشی. 

یه رفاه نسبی خیلی خوبه. 

بی پولی انسان باهوش رو به یه کدن تبدیل میکنه. 

یک روز به این میرسید خودتون نه فرزندانتون کی از زندگی بی دغدغه بدش میاد؟  همه رفاه رو دوست دار ...

بله حرف شما درسته اما همه چیز نیست اطرافیانم فوقالعاده پولدارهستن اما دلخوشی ندارن بچه شون بیماره ومدام ناراحت هستن

بله حرف شما درسته اما همه چیز نیست اطرافیانم فوقالعاده پولدارهستن اما دلخوشی ندارن بچه شون بیماره وم ...

خب اون ها باید خدارو شکر کنن. 

چون یک بیمار پولدار خیلی بهتر از یک بیمار بی پوله. 

بازم با عزت زندگی میکنه تا روز اخر خرج میکنن بهترین بیمارستان بهترین غذا. 

ولی اگر بیمار بی پول بود همون هفته اول به دلیل نداشتن هزینه درمان فوت میکرد. 

خب اون ها باید خدارو شکر کنن.  چون یک بیمار پولدار خیلی بهتر از یک بیمار بی پوله.  بازم ...

بله درسته 

اما شماهم به حرف من می‌رسید من طبق تجربه گفتم گلم

2706