2737
2739
عنوان

فقط نهایی دوازدهمی بیاد...اونی ک معدل ۱۹ میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 22 پست
من پارسال دوازدهم بودم نهاییمو از اردیبهشت شروع کردم باور کن معدلم نهایی شد۱۷

قبلش نخونده بودی؟؟

نوبت اول چند بود معدلت 

من خیلی میترسم 

زیست خیلیی سخت بود؟

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پارسال دوازدهم بودم نهاییمو از اردیبهشت شروع کردم باور کن معدلم نهایی شد۱۷

چجوری من عمومی خیلی ضیعفم ترم اول ۱۶ شدم مث صگ خوندم ولی این هیچی نخوندم چی کار کنم؟.

عومیام همه ۱۰ و ۱۱ چجوری بخونم تجربیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم... صفرم صفرم بنظراگ از شنبه بخونم چند میشه معدلم..؟ بنظرت خیلی سخته نهایی

اگه واقعا بخونی میتونی نمره خوبی بگیری ولی اگ واقعا بخونی

نهایی ها خیلی خیلی سوالای ریزی میزدن 

هیچ جارو حذف نکن شنبه هم دیره از فردا صبح شروع کن 

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜
چجوری من عمومی خیلی ضیعفم ترم اول ۱۶ شدم مث صگ خوندم ولی این هیچی نخوندم چی کار کنم؟. عومیام همه ۱۰ ...

ببین تجربی حیقیتش سخته ولی تموم تلاشتو بکن بیشتر رو عمومیات من انسانی بودم ولی جامعه و تاریخ و علوم فنون فلسفه پدرمو دراورد تست اصلا نزدم همینجوری فقط میخوندم ترم اول ۲۰شدم ترم دوم نهایی انقددد ک سخت بود ۱۷شد معدلم 

2742
اگه واقعا بخونی میتونی نمره خوبی بگیری ولی اگ واقعا بخونی نهایی ها خیلی خیلی سوالای ریزی میزدن  ...

نمیشه نمتونم اصن حس میکنم هیچ وقت هیچی نمیشم دلم بد گرفته از دست خودم خیلی بی بیمصرفم خیلییی

[QUOTE=333518621]خوشبحالت میشه دعا کنی برام بتونم[/QUOچشم حتما ولی هیچوقت استرس و اضطراب الکی بخودت وارد نکن از همین فردام شروع کنی دیر نیست یعنی بکوب بخون البته تایم استراحت اینا یادت نره که زده نشی از اون درس انشالله ک نهایی رو شکست میدی با معدل عالی گلم

2740