2733
2739
عنوان

آقا رضا عطاران فیلمنامه منو دزدید باهاش خانه بدوش ساخت

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 60 پست
فیلمنامه پایتخت هم مال منه

اونکه مال منه از رو میزم برداشتین شما

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنده دارم نحوه ودزدیدن فیلمنامه و عواقب آنرا عارض میشوم

مواظبت میکردین که کارتون اینجوری نشه 

نه اینکه بعداز ۳۰ سال ادعای نویسندگی کنید 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور
2731

خب نباید اینجا تاپیک بزنید

باید همون سال که فیلم ساخته شد می‌رفتید شکایت میکردید

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
فکر کنم تو خونه تکونی ته کمد دیواری پیدا کرده تاریخ مصرفش مذشته

شایدم تو جیب پالتوی چندسال قبل بوده ک شسته شده چندبارر🥲

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

باسلام بسیار عالی. بنده هم نظریه  برق  و ساخت تلفون  رو اعلام نمودم ولی این گونه شد که از بد اقبالی ایقای ادیسون امد همه را برداشت. لعنتی. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
2738
بنده دارم نحوه ودزدیدن فیلمنامه و عواقب آنرا عارض میشوم

ضمنا هیچ کس مثل اقای لولایی نمیتوست اون نقشو بازی کنه و خداروشکر که ایشون بازی کردن

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور
خدایا 😂😂😂😂😂

شما میخواین نماد های فراماسونری رو ترویج بدین😂

2706