2737
2739
ابجی ی ماه دیگ کنکور من دارم ۱ ساعت ده تا تست شیمی میزنم ب چی امید داشته باشم واقعا🙃🙃🙃

نهایی ها رو خوب بخون ۵۰ درصده 

کنکور رو هم فقط تو مدیریت زمان ضعیفه هر روز ۵۰ تا ۶۰ تا تست کار کن یا بیشتر بزار دستت راه بیوفته

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان کی مث من با ۱۰ تا تست توی ۱ ساعت قبول شده ک من دومیش باشم  آقا حالم بده لعنت ب من دارم گو ...

رهگذر سلام شبتون به خیر  کندی تو تست زدن چن دلیل داره یا به مطلب مسلط نیستی یا محاسبات ضعیفی داری یا تمرکز نداری میشه بگی موقع تست زدن چه فکر هایی به ذهنت میاد آیا به یه جا یا به سوال خیره میشی و متوجه گذر زمان نمیشی یا میخوایی سوال رو بخونی تا بفهمی چی میگه طول میکشه رهگذر بعد موقع تست زدن ناخونت رو میجویی یا پوست دستت رو میکنی لطفا دقیق بگو تو اون زمان چه اتفاقی میوفته تا راهنماییت کنیم  

نهایی ها رو خوب بخون ۵۰ درصده  کنکور رو هم فقط تو مدیریت زمان ضعیفه هر روز ۵۰ تا ۶۰ تا تست کار ...

ببین مثلا تستای استوکیمتری الان ب زور توی ۲۰ دقیقه ۲ تا تست زدم وای هر کدوم ده دقیقه اعصابم خیلی خراب میشه دوست دارم دو تا بزنم سر خودم 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2728
عزیز تد ادامه بده بقیش توکل به خدا  حداقل اینه که یه چیزی قبول میشی

بقیه توکل ب خدا ؟؟ تا الان توکل کردم چی شدم ۲۴ سالم داره میشه پشت کنکورم 

رهگذر سلام شبتون به خیر  کندی تو تست زدن چن دلیل داره یا به مطلب مسلط نیستی یا محاسبات ضعیفی دا ...

سلام دوست گلم خوبی شبت تو هم بخیر خواهر 💔🌹

نمیدونم بخدا چی بگم کلا ضعیفم خیلی ضعیف هم مسلط نیستم هم کندم هم محاسباتی ضعیفه هم ۵ دقیقه باید فک کنم اول چ جوری حل میشه 

اصلا مرده شور منو ببرن ک با این وضع بازم هیچ خری نمیشم 

ن کلا روی سوال قفل میکنم ن میتونم برم جلو ن عقب  ی جمله صد بار میخونم نمیفهمم کلا هم تو محاسبه هم تمینحور ده دقیقه فقط فکر میکنم محاسبه چیکار کنم اصلا من کند ذهنم نمیدونم😭 

ن موقع حل کردن اعصاب ندارم اصلا دوست فقط کتاب پرت کنم برم بعدشم حوصله ندارم 

[QUOTE=333512287]سلام دوست گلم خوبی شبت تو هم بخیر خواهر 💔🌹 نمیدونم بخدا چی بگم کلا ضعیفم خیلی ضعیف هم مسلط نیستم ...[/QUOTEسلام رهگذر عزیز اینا رو به دکترت هم گفتی 

بعد مگه نمیگی تو مدرسه همیشه معدل بیست بود سال قبل هم روزی ۱۲ ساعت بکوب درس میخوندی پس مسلطی وباید محاسباتت خوب باشه که نمره های خوبی میگرفتی بخش اعظم مشکل تو به خاطر افسردگی شدیدی هست که داری واین افسردگی الان به شکل اختلال درآمده زندگی فردیت رو مختل کرده که دچار کاهش وزن شدد وبی اشتهایی وبی انگیزشی و ناامیدی افکار مربوط به مرگ و خودکشی داری رهگذر عزیز شما باید حتما دارو بگیری و بری تراپی اینکه نمیتونی دنبال دارو باشی رو بهت حق میدم رهگذر تو دچار افسردگی شدیدی هستی که حتی بلند شدن از جات برات سخته چه برسه دارو گرفتن و واقعا باید ازخانواده کمک بگیری یا از دوستانت رهگذر شما باید حالت بهتر بشه تا بتونی تلاش کنی واین درنظر بگیر باوجود این حال بدی که داری باز حداقل یه کم رو درس میخونی و واقعا خوشحال باش واقعا اگه درمانی رو جدی شروع کنی ظرف چند هفته حالت بهتر میشه و به کنکور تیر میرسی پس لطفا ازیه روانپزشک کمک بگیر اگه حس میکنی بده عوضش کن ببین ما وقتی آنفولانزا میگیریم یا مریض میشیم و آخر هفته امتحان داریم پا میشیم میریم دکتر چرا مگه دکتر قراره امتحان مارو بده نه میریم تا درمان بشیم و بتونیم برای امتحان تلاش کنیم آلام هم همینطور رهگذر تو خودت به شرایطت آگاه هستی و میدونی این مشکل رو داری تا حلش نکنی وضعیت بهبود پیدا نمیکنه نمیدونم چه قدر الحرام رو متوجه میشی ولی لطفا برو دکتر ویا الان که میری اون داروهایی که گیر آوردی رو بخور تا حالت بهتر بشه انقدر به ریتالین گیر نده خی پیدا نشد نخور داروهای دیگت رو بخور بابا من خودم که تحت نظر دکترم گاهی پیش میاد یه داروپیدا نمیشه داروهای دیگم رو که میخورم پس لطفا مقاومت رو بذار کنار متوجه هستم که خیلی فکر وصالش ها رو تو ذهنت برای انجام یه قدم کوچیک تجربه میکنی وهمین که یه قدم باوجود تمام اون افکار برداری خودش کلیه رهگذر لطفا از دوست یا خانواده کمک بخواه تو وافعا نیازبه توجه ومراقبت داری باید سالم باشی تا به آرزوهات برسی و بتونی خانوادت رو نجات  بدی متوجه ای شبت بخیر ص

[QUOTE=333512287]سلام دوست گلم خوبی شبت تو هم بخیر خواهر 💔🌹 نمیدونم بخدا چی بگم کلا ضعیفم خیلی ضعی ...

سلام آبجی قشنگم ببخشید توروخدا من الان این کامنتت رو دیدم 🥀💔 

تازه الان دیدمش بازم ببخشید رفیق

این چند روز ب شدت بی انگیزه و ناامید شدم و نمیتونم بخونم 

دیروز ۴ ساعت بیشتر نخوندم خواهری

هع خواهر گلم کمک خانواده😅🙂 خانواده ....اونا تو خونه هم دیگ تیکه و پاره میکنن مدام دعوا میکنن جیگر منو خون کردم نمیزارن دو کلمه با آرامش بخونم دیگ کمکم کنن ؟؟

من کسی رو توی این خانوادم ندارم 

من کد پیگیری نسخه داروهام رو دادم ب یکی از دوستام ک واسم بگیره اما داروها جوری بودن ک بهش ندادن گفتن باید خودم باشم تازه با شناسنامه. 

اخه من دو ماه با خودم جنگیدم تا تونستم ی نویت آنلاین دکتر رو بگیرم رفیق وقتی هم گرفتم ن تنها کمکم نکرد اون دکتره بیشتر عذابم داد از دو یا سه ماه پیس من رفتم تازه 

چیزایی ب من داده گیر نمیان و خیلی سخته پیدا کردنشون و ب کسی جز خودم نمیدن و تو کل استان من فقط دو تا داروخونه این قرصا رو داره اونام نمیدن یا میگن تموم شده یا میپیچونن امروز بیا ن فردا بیا من دیگ حوصله نداشتم واقعا بیش از این برم دنبالش 

اخه من خانواده ای ندارم ک ازش کمک بگیرم اون بقیه داروها رو گرفتم خوردم ولی هیچ کمکی بهم نکرد هیچ کمکی وسط راه رهاشون کردم اصل کار برای کنکورم همون ریتالین ک گیر نمیاد تمرکزم داعونه اونا هیچ کمکی بهم نکردن ذره ای تغییر نکردم 

2738