2733
2734
عنوان

عروس هلندیم خیلی باهوشه😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانم 😍 منم عروسام ۶ ماهشونه فک میکردم دیر شده برا دستی کردنشون 🤧 

من از ۲۰ روزگی کلن تو دستم بوده سرلاک میدادم و میچلوندمش الان فول رامه دیگه

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
ای ننههههههههههه🤩🤩🤩🤩🤩🤩 خیلی شیرینن بخدااااااا دلم میخاد بخورمش  من مینا هم داشتم ولی مثل ...

آره خودشو عزیز میکنه 

من زیاد خونه نیستم ولی هر وقت هر جای خونه نشسته باشم میاد رو پام و از سرو کولم بالا میره😅

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2731
الان باهاش کار کنی راحت تا ۲۰ تا کلمه رو یاد میگیره و جمله هم میگه  خدا حفظش کنه کوچولوی باهوش ...

خیلی باهاش حرف میزنم گوش میکنه 

مرسی عزیزم 😍

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
ای جان ای جان     من سه تا عروسام رو از دست دادم    

چراااااا😢😢😢😢😢

آره خودشو عزیز میکنه  من زیاد خونه نیستم ولی هر وقت هر جای خونه نشسته باشم میاد رو پام و از سر ...

خیلی ناناسن والا 🤩🤩

چراااااا😢😢😢😢😢

دوتاشون فراموش کردن ولی  مورفی عزیزم مریض شدم جون دادنشو دیدم مورفی  عزیزم بخدا پرندده ت بره دررد حتی مامانم گریه کرد برا مورفی چشماش اشک داشت وقتی جون میداد  هی خدا

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
دوتاشون فراموش کردن ولی  مورفی عزیزم مریض شدم جون دادنشو دیدم مورفی  عزیزم بخدا پرند ...

وای خیلی سخته این اگه بمیره منم میمیرم چرا انقد زود میمیرن چکار کنم ک عمرش کوتاه نباشه خیلی میترسم چیزیش بشه🥺🥺🥺

بهشون دل نبند من چندسااال دوتا داشتم نر و ماده  همه جا باخودمون میبردیمشون مُردن... ...

من یکی دارم 

چرا مردن؟ 

چکارکنم ب نظرت ک عمر زیادی داشته باشه؟

من از ۲۰ روزگی کلن تو دستم بوده سرلاک میدادم و میچلوندمش الان فول رامه دیگه

عزیزم 😍❤️

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
وای خیلی سخته این اگه بمیره منم میمیرم چرا انقد زود میمیرن چکار کنم ک عمرش کوتاه نباشه خیلی میترسم چ ...

حتما  با یه دامپزشک در ارتباط باش 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
من یکی دارم  چرا مردن؟  چکارکنم ب نظرت ک عمر زیادی داشته باشه؟

بهش پروتئین بدی ، نترسونیش ، قفسش

همیشه تمیز باشه و توهوای آزادم بزاریش

فکرنکنم دیگه از من حساس تر باشی سر پرنده

منکه عاشقشون بودم😣😣 

بهرحال میمیرن.....

دیگه هیچوقت پرنده نمیگیرم

برای داییم هم مُرد ...سکته کرد.....

آدَمٌــُـا دوُسِـٌـتٌ نَــُـڋاࢪَݩ ، لازِمِــٌـټ داࢪَن👌
بهش پروتئین بدی ، نترسونیش ، قفسش همیشه تمیز باشه و توهوای آزادم بزاریش فکرنکنم دیگه ازم حسا ...

اینا همه انجام میدم 

فقط پروتئین چی مثلان؟ 

2706