2733
2739
عنوان

ب نامزدم گفتم در حد ی دوست .....پسر خوبی ن همسر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 43 پست
ن مغازع داره زمین خرید لیسانس گرفت الان امتحان ارشدم اسفند داده

خب الان مشکلتون چیه ، اگه بیگناهه بذار خودش دست و پا بزنه بیگناهیشو ثابت کنه تو زیاد لوسش نکن 

بگو مقدمات عروسیتون رو فراهم کنه اگه دوستت داره 

زیاد هم پی این پیام های تو منو دوس نداریو من تو رو دوس دارم و اینا نباش یه کلام بهش بگو خودت اگه دوسم داری تلاش کن بعد ۷ سال به هم برسیم ولی نه اگه دوس نداری تلاش کنی اونوقت میفهمم که خودت دوسم نداری مدام منو متهم نکن 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان مشکلتون چیه ، اگه بیگناهه بذار خودش دست و پا بزنه بیگناهیشو ثابت کنه تو زیاد لوسش نکن  ...

بابام مخالف بود ۷سال تمام کوتاه نیومد رفت رو پاهای بابام افتاد ۵بار شایدم بیشتر اومدن خاستکاری خانوادش خیلی بهم محبت دارن حتی ی زنجیر برام خریدن ۱۰۷ملیون

2742
یا قرآن خیلی خوبه با همین بمون🤣🤣🤣😍

ب آیه آیه قرآن تو این ۷ساال همیشه حتی یکبار تو قهر من پیش قدم نشدم حتی اگه خودمم مقصر اصلی بودم همیشه اون میگه حق با توعه من معذرت میخام و اجازه نمبده حتی من معذرت خواهی کنم

چ کتابی

سرچ کن پیدا کن، انقد باید بخونی تا اونی که برات مفیده رو پیدا کنی، میتونی تاپیک بزنی از بقیه هم بپرسی

من خودم سمینارهای دکترهلاکویی خیلی برام مفید بود، مثل کلاس درسه بکوب نشستم گوش کردم تا جواب گرفتم

بابام مخالف بود ۷سال تمام کوتاه نیومد رفت رو پاهای بابام افتاد ۵بار شایدم بیشتر اومدن خاستکاری خانوا ...

آهان فک کردم پسره سر دوونده 

قدرشو بدون خیلی دوست داره 

بهش بگو واسه ازدواجتون عجله کنه تا بیشتر از این به مشکل نخورین بگو هرچقدر فاصله زیاد باشه مشکلات بیشتری به وجود میاد 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2740
ب آیه آیه قرآن تو این ۷ساال همیشه حتی یکبار تو قهر من پیش قدم نشدم حتی اگه خودمم مقصر اصلی بودم همیش ...

این شوهر خوبی واست میشه همینو نگه دار توروخدا هردوتاتون عین هم مهربونین سعی کن محبت دو طرفه ایجاد کنین عشق مثل درختیه که رسیدگی میخواد حتما به همدیگه برسین الحمدالله ی نقل نباتم انشاالله به دنیا بیاری🥺🥲😆🤣😍💚🌱

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱