2737
2739
عنوان

چقدر من بدبختم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 27 پست
اگه شرایطشو داری سعی کن با یکی آشنا بشی

چه جوری یک نفر هست که دوستش دارم همکارام میگن دوستم داره ولی مودیه یه لحظه خوبه یه لحظه بده برای همین جرات نمیکنم چیزی بگم بهش

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الهی تو این شب های عزیز خوشبختی و آرامش  در خونتو بزنه و از ته دل احساس خوشبختی و خوشحالی کنی♥️ ...

مرسی الهی خوشبخت بشی 

2728
حالا خیلی هم مادرت مسبب نبوده ها،مادر زادی منظور این نیست که از مادر اومده،منظور اینه که از بدو تولد ...

خب مسبب منم نبودم ولی اون تحقیرم میکنه

واقعا که. فکر کردم صورتتون سوزونده ! یا بلایی سرت آورده. معلومه یه خرده شیرین عقلی 

درست صحبت کن من این و میگم چون اون همیشه با این جیگرم و میسوزونه معلومه اصلا آدم با شخصیتی نیستی

متوجه نشدم اونو، خوبه دیگه دختر مجرد هشت تومن کافیه.

چه جوری ،۳ تومن میره برای درمان با ۵ تومن هم پس انداز کنم هم وام بگیرم هم خرج کنم باشه مشکلی نیست ولی اونا من و با کسی مقایسه میکنن که کار میکنه همش پس اندازه مامانم به من میگه الان باید ۱۰۰ تومن پس انداز داشته باشی خاکبرسرت دیگه نمیگه خودت داری خرج خودت و میدی در حد توانت پس انداز داری

نه اون نه،اگه بشه مجازی هم میتونی امتحان کنی،سایتای ازدواج هم گاهی موردای خوب هست

من خواستگار زیاد دادم دل خواه من نیستن

2740
چه جوری ،۳ تومن میره برای درمان با ۵ تومن هم پس انداز کنم هم وام بگیرم هم خرج کنم باشه مشکلی نیست ول ...

اخلاق و حرفای مادرت که درست نیست،اینا بعیده بهتم جهیزیه بدن از حالا برا اونم پول جمع کن.دیگه گرفتاری چیکار کنی تحمل کن ایشالله بختت به خیر باز بشه.

من خواستگار زیاد دادم دل خواه من نیستن

خب معمولا اونجوری با آدمایی بیشتر آشنا میشی که باب میلت باشن

چون خودمم همینجور بودم،خواستگار زیاد بود اما باب میام نبودن

اما خودم اتفاقی با شوهرم تو یه چتروم آشنا شدم

اخلاق و حرفای مادرت که درست نیست،اینا بعیده بهتم جهیزیه بدن از حالا برا اونم پول جمع کن.دیگه گرفتاری ...

ممنون عزیزم آره میدونم خدا به دادم برسه

خب معمولا اونجوری با آدمایی بیشتر آشنا میشی که باب میلت باشن چون خودمم همینجور بودم،خواستگار زیاد ب ...

به نظرت اگر به کراشم بگم چرا با من این رفتار و داری به لباس من گیر میدی باهام شوخی میکنی خوبه یا بده