2737
2734
کسی به شما الان گفت پول میوم رو بده شماره کارت داد ، کارت به کارت کنی، کسی گفت دلت بسوزه؟ 🤔

مگ من این گفتم 

فقط گفتم این تاپیک ها باور ندارم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که اینجور فهمیدم  

هرجوری دوس داری برداشت کن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2728
ما درسته حرف زدن بلد نیستیم اما ایا حرف نزدن هم بلد نیستیم؟ 🤔

درست مثل تلخ‌حرف زدن شما

روزی هزار نفر اینجا پول مردم میخورن با اینجوری تاپیک زدن

منم نظرم گفتم درضمن تبادل نظره دوست نداری نظرات بخونی قفل کن 

دیگ ریپ نزنید

درست مثل تلخ‌حرف زدن شما روزی هزار نفر اینجا پول مردم میخورن با اینجوری تاپیک زدن منم نظرم گفتم تبا ...

اینکه طرف میاد میگه من نمیتونم فلان چیز رو بخرم یا.... دلیل بر کار نکردن یا کلاهبرداریش نیست 

هر موقع طرف گفت این شماره کارتم پول بزن یا پول این جنس رو تو حساب کن شما دهنت رو باز کن هر چی دلت میخواد بهش بگو 

نه اینکه منی که نه پول از کسی خواستم نه شماره کارت دادم شما میگی شایدم این یک ترفنده دلم نمیسوزه 

میتونی محترمانه تر نظر بدی نه اینکه تهمت بزنی و دل بشکونی

2738