2733
2734
عنوان

کاربرای حسود ناآگاه😂🤣

396 بازدید | 51 پست

طرف تاپیک زده داروسازارو کوبیده 

بعد حتی نمیدونه داروسازی تخصص داره 

بعد که دستش رو شده کلاس یازدهمه  اومده میگه من کل خانوادم و هفت نسل قبلم علوم پزشکی بودن ، از اونجایی که خیلی ادم منطقی ایم هست تاپیکو قفل کرده =)

برو عزیزم برو انقدر حسادت نکن به داروسازا  

از این آدما زیادنا جدی. یکی بود چندوقت پیش میگفت پزشکی هم مثل همه رشته ها ۴ ساله دیگه چیزی اضافه نداره که! :)

شماهم دیدین تو تاپیکا از این کاربرا؟

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره کاربری بود تاپیک میزد بدبختم و با کاربری ذومشغ نقش مقابلش رودباری میکرد می‌گفت عوضش ما فلانیم و بهمانیم

ما قرمه سبزی مون از فلان شهر برامون میغرستن 

ماها عادت ب غذای بدون گوشت نداریم و..

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740

بگه برام مهم نیست

هرکی با حرف زدنش داره شخصیت و طرز تفکر خودشو نشون میده یکی عاقل یکی نادان یکی عمیق یکی سطحی نگر یکی باسوادتر یکی سوادش کمتر

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

درمورد خیلی از رشته ها و مشاغل اینو دیدم 

درمورد وکلا ، دبیرا ، پرستارا ، پزشکا ، داروسازا ، مهندسا و...

طرف حتی کوچکترین اطلاعی از اون رشته نداره بعد میاد اون رشته رو میکوبه. حالا دستاورد خودش تو زندگی؟  فوق دیپلم آبیاری گیاهان دریایی

حالا من تو تیممون با یکی هم تیمی بودم یه دختر متین و با شعور و مهربون وسطای سال گفت دارم میرم دانشگاه گفتم عه بسلامتی چ رشته ای گفت پزشکی گفتم عههه چرا زودتر نگفتی  آزاد؟گفت ن سراسری

اصلا ی ذرع هم کلاس نزاشت گفتم هرکی جات بود اسم رشته و دانشگاه رو روی پیشونیش چاپ میکرد 🤣

نیازم به فریاد است اما؛ ترجیهم به سکوت....!
هرکی رشته خودشو تاپ ترین میدونه

نه اصن بحث این نیست 

ایشون کلاس یازدهم بود اصن حتی کنکورم نداده بود 

بعد داشت داروسازارو میکوبید که چقدر خرشانسن با پزشک ازدواج میکنن.

بعد بحث رسید به تخصص وقتی گفتم دارو هم تخصص داره به حالت مسخره گفت دارو تخصص داره؟   خب تو که حتی اینو نمیدونی اخه چه نظری میدی برادر :/

2706