2737
2734
عنوان

خانومایی که تجربه سرکلاژ دارین لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 8350 بازدید | 103 پست
من دو روز هست زیر شکم و کشاله رانم شدید درد میکنه. موقع فقط حالت خوابیده است که درد ندارم. حتی موقع پهلو به پهلو شدن هم شدید درد دارم. دوشنبه وقت دکتر دارم ولی واقعا دردش خیلی زیاده. نمیدونم تا اون موقع چی کار کنم. جفتم پایینه جنین هم به سر چرخیده. خیلی اذیتم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مامان گل پسرجون خداروشکر چیزی نمونده دیگه،انشاالله به سلامتی نی نی رو بغل بگیری
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
سلام به همه منم یه بار 20هفته یه بارم 27هفته زایمان کردم دومی رو سرکلاژم بودم ولی عفونت گرفتم و بار اول سپتومم و عمل کرده بودم مقداریش مونده بود و الان باردارم و این بار باید سرکلاز دوبل بشم
خدا جونم روزی صد هزار بار شکرت که دخترمو این بار به موقع و سالم دادی آغوشم
2731
الان هم میرم یزد پیش دکتر افلاطونیان سرکلاژ کنم به کارش ایمان دارم ....ایشااا هممون به زودی طعم مادر شدن و بچشیم
خدا جونم روزی صد هزار بار شکرت که دخترمو این بار به موقع و سالم دادی آغوشم
سلام دوستان، منم سابقه ی دوبار سقط داشتم.اولی پارسال بود تودوماهگی سقط شد،دومی هم فروردین همین سال تو 6 ماهگی، واسه دومی تو 19 هفتگی سونو دادم گفتن رحمت بازشده و طول سرویکسم 36 بود، دکترا بم گفتن نمیتونیم سرکلاژت کنیم، دیر شده، بعد از 3 هفته استراحت مطلق که داشتم نی نیم سقط شد،،،،،نمیدونم چرا سرکلاژم نکردن؟؟؟ اگه سرکلاژم میکردن شاید نی نیم میموند،اگه میموند امروز تولدش بود...
الهی و ربی من لی غیرک،،، خدایا خودت گفتی که من و بخوان، پاسخ میدهم،خدااااااایا حافظ منو نی نی باش،آمییییین
مامانای عزیزی که راهنمایی کردین ازتون ممنونم
دارم میرم بیمارستان تا فردا صبح سرکلاژ بشم,برام دعا کنید بخوبی پیش بره همه چی
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
2738
سلام بعد از اون همه استراحت دخترم الان کنارم خوابیده مامانایی ک قراره سرکلاژ بشین اصلا نگران نباشین خدا هواتونو داره
اخی الهییی شکر خدا حفظش کنه برات منم ۴,روز دیگه میرم سرکلاژ,انشالا بارداریه منم بی خطر پیش بره ممنونم از تاپیکت از توصیه های دوستان
خدایا منو فرزندمو در پناه خودت بگیر*

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

میخوام بدونم تو چه هفته ای سرکلاژ شدین؟ بعدش چه داروهایی و تا هفته چند استفاده کردین؟ بعد از سرکلاژ ...

سلام خوبی عزیزم من چن روز دیگه میخوام سرکلاژ شم البته دکتر سونو گف فعلا نرفتم پیش دکتر خودم میخواستم بپرسم سرکلاژ کردی چطوری بود ؟درد داشتی ؟الان بچت چن ماهشه ؟

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)