2737
2739
عنوان

بچه ها بیاید از بارداریمون لذت ببریم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2468 بازدید | 32 پست
من حتی اون 15 -16 هفته اول که گلاب به روتون یه پام تو دستشویی بود یه پام تو تخت هم از بارداریم لذت میبردم ... با نی نیم حرف میزدم ... خاطرات و روزگذار بارداریم رو تو یه دفتر مینوشتم تا سختی اون دوران برام کمتر آزاردهنده باشه ... برای نی نی وبلاگ دست و پا کردم و باهاش مشغول شدم ... از اینترنت کلی مدل سرویس خواب و وسایل و اتاق نی نی و مدل لباس و عروسک و اسباب بازی گرفتم ... تازه با اون حالم هر ماه به یه لباس و یه فرم ایستادن تو یه جای مشخص از خونه عکس گرفتم تا تغییرات خودم و رشد ماه به ماه نی نی رو ثبت کنم ...
فرشته من ،سبحان ، 1393/6/6 زمینی شد تا من مادر بشم و هم نفس زندگیم پدر ... تا خوشبختیمون رو تکمیل کنه ... تا با خودش کرور کرور شادی بیاره برامون ... تا ... خدایا شکرت ...
این جدول چینی برای منم درست درومد
فرشته من ،سبحان ، 1393/6/6 زمینی شد تا من مادر بشم و هم نفس زندگیم پدر ... تا خوشبختیمون رو تکمیل کنه ... تا با خودش کرور کرور شادی بیاره برامون ... تا ... خدایا شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘