2737
2739
عنوان

فقط بخاطر همین رو خاستگارم دودلم

505 بازدید | 54 پست

اول اینکه من ازدواج دوممه 

ما یکسال دوست بودیم

کات کردیم پارسال بعد ده ماه دوباره برگشته میگه باهم باشیم و ازدواج کنیم

اخلاقش عالیه باشخصیت محترم آقا نجیب قیافه و استایل خوب شغلش وکیل

با پرستیژ و مودب و با فرهنگ

برای من ادب و احترام مهمه

اون یک سال که دوست بودیم یکبار هم با هم بحث و بی ادبی نداشتیم 

تو ابراز علاقه خیلییی ضعیفه که خوب برام مهمه ولی رفتارش چیزی جز عشق و احترام و مراقبت از روح و روان همدمش نبود

مشکل من مادیات

این آقا وضعش متوسطه منم برام سخته خیلی مادی ام

یه خونه ۱۵۰متری داره تو حای متوسط تهران با یه ماشین معمولی

پشتوانه مالی نداره پدر هم نداره بگم پشتش هست ۳۷سالشه سنش هم زیاده بر ساختن یسری چیزا

اگر وضعش خوب بود و جز وکلای پردرآمد بود قطعا و صددرصد اکی‌ میدادم

الان نمی‌دونم چه کنم توان ساختن با بی پولی کسی رو ندارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایشونم ازدواج دومشونه؟؟ شغل شما چیه ؟ چقدر ثروت دارین؟

اگه ایشون ازدواج اولشه ،و شغل و درآمد شما هم از ایشون پایینتره ، با این توضیحاتی که داشتید

ایشون خیلی از شما سرتر هستن ، بنظرم ازدواج نکنید بهتره چون دیگران هم شمارو در حد هم نمیبینن مثلا فامیل و خانواده اون اقا

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
چی بگم والا شما با اینکه با تجربه ای و ازدواج دومت هست ولی بازم مهم ترین معیارت پوله.جالبه این اقا ظ ...

عزیزم من خودم رو میشناسم که مادی هستم ربطی به ازدواج اول‌ و سوم هم نداره ولی از خوبی‌هاشم نمیتونم چشم پوشی‌کنم

2740
ایشونم ازدواج دومشونه؟؟ شغل شما چیه ؟ چقدر ثروت دارین؟ اگه ایشون ازدواج اولشه ،و شغل و درآمد شما هم ...

عزیزم من طراحم و خونه پدرم بهترین هارو داشتم برای همین توقعم زیاده 

زندگی قبلم هم دارا بودم

الانم شاغلم و شکر به اندازه خودم دارم

وضعیت مالی خانواده من نسبت به ایشون خیلی بهتره 

خودت چندسالته؟ 

بنظرت گزینه بهتر داری یا خواهی داشت؟ 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
نکن همین الان داری خودخوری میکنی فردا وسط زندگی مشترک وا میدی رهاش کن

احساس می‌کنم همین کارو می‌کنم جون اصلا آدم بسازی نیستم ینی از طرفم تقاضا نمیکنم که برام خرج کنه وقتی نداره اما مستقیم رو علاقه و گرم بودند به زندگی تاثیر میذاره

2706