2737
2739
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341885 بازدید | 2450 پست
سلام  شماچندباربرای چکاپ رفتین تاالان؟ دخترمن آنژیوشده.دوهفته بعدبرای چکاپ رفتم.بازهم بایدروت ...

من فقط ۱ماه بعد رفتم بعد گفتن ۱سال بعد هم ببرم و تمام دیگه پیگیری نیاز نداره

خدایا بنده هاتو باعزیزانشون امتحان نکن
من فقط ۱ماه بعد رفتم بعد گفتن ۱سال بعد هم ببرم و تمام دیگه پیگیری نیاز نداره

واقعا...قبلش من هم اینجورشنیده بودم.ولی من ۱۷ روزبعدرفتم حالا هم گفته یکماه بعدبیاچک کنم.آدم چی بگه ...هرسری هم نهصدتومن بابت اکو می گیره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا...قبلش من هم اینجورشنیده بودم.ولی من ۱۷ روزبعدرفتم حالا هم گفته یکماه بعدبیاچک کنم.آدم چی بگه ...

نمیدونم والا شما کجا میبری مگه اکو.تهرانی؟من هم رجایی میبرم که هزینه ش خیلی کمه چون اونجا آنژیو شد ولی دکتر خودش مطب میبرم سوالامو اونجا راحت میپرسم حتی سی دی آنژیو هم انداخت نگاه کرد گفت خوب انجام شده ولی ویزیت و اکو بالای ۱تومنه

خدایا بنده هاتو باعزیزانشون امتحان نکن
2742

سلام تو رو خدا هرکی مشکل منو داشته جواب بده منواز نگرانی دربیارین 

پسر من الان ۲۷ روزشه ۱۰ روز از به دنیا اومدنش گذشته بود تشخیص دادن سوراخ بین دهلیزی ۶ الی ۷ میلی داره متخصص قلب گفت ۳ماهگی بیارینش دوباره ببینم ولی اصلا جوری حرف نزد امیدوار بشیم پیش متخصص اطفال که بردمش میگفت چیزی نیست خوب میشه ولی من باور نکردم خیلی استرس دارم کیا این مشکلو داشتن و آخرش چی شده؟ تو روخدا جواب بدین

آزاده جان ترمیم ASD از ساده ترین عمل های جراحی قلبه.به دلت اصلا بد راه نده.دکتر نوابی و دکتر یوسف نی ...

سلام شما گفتید پزشکید میشه سوال منو جواب بدین 

سوراخ بین دهلیزی ۶ ال ۷ میلی خودش بسته میشه ؟خطری واسه بچم داره؟پسرم ۲۷ روزشه