2733
2739
عنوان

کمک.مامانایی که زایمان طبیعی داشتین شما هم این مشکل رو داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پری جان تعداد که به من ندادن.فقط همین که من به برش هم نرسیدم پوستم خودشش پاره شد تا مقعد.مجبور شدن بیهوشم کنن تا بتونن بخیه بزنن.اما همه اینا به خاطر سهل انگاری مراقبینم بود که اصلا بهم رسیدگی نکردن و من الکی زور زدم.اگه یه جای خوب بری یا ماما خصوصی بگیری مطمئن باش خیلی خوب و راحت زایمان میکنی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
آرتامیس جان این مرورت رو یه مدلی نوشتی که انگاری چند سالی منظورته
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2731
وای صبا جون چقدر وحشتناک.متاسفانه آدم نمیدونه تو بیمارستان کی قراره بیاد بالا سرش...عزیزم شما بعد از زایمان درد لگن یا کمر نداری؟ببخشید من اگه سوالام ربطی به موضوع تایپیک نداره
"چرا نگران باشیم؟شاید هرگز پیش نیاید!"
واقعا هم همینطوره پری جان.نه عزیزم خواهش میکنم خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم.خدارو شکر من درد لگنی یا کمری ندارم.کمر درد اگه داشته باشم در حد خستگی از بغل کردن پسرمه که روز به روز سنگین تر میشه ماشاله
ماعده جان دردش خییییییییییییلی وحشتناکه خیلی اما به محض دنیا اومدن بچه همه چی یادت میره و هیچ دردی نداری.به شخصه اگه برگردم به عقب بازم طبیعی رو انتخاب میکنم اما حتما یه ماما خصوصی میگیرم.
2740
بخیه طبیعی با سزارین قابل مقایسه نیست بخیه طبیعی سطحیه و زود خوب میشه سزارین 7 لایه شکم رو باز میکنن من عکسهای هر دو رو دیدم.از سزارین بیشتر ترسیدم تا طبیعی.شما منو نگاه نکن.یکی بود با من زایمان کرد انقدر حالش خوب بود چند تا بخیه هم بیشتر نخورد
من حدود ۲۳روز زایمان طبیعی کردم بخیه هام جذب شده انا همچنان گاهی درد و سوزش دارم. برای شما چقدر طول کشید درداتون تموم شه و کامل خوب بشین؟
همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او ،همیشه قسمتی از غم های کسی باش نه دلیل او
عزیزم درست می‌شه کم کم نگران نباش به یه پزشک هم مراجعه کن تا اطمینان پیدا کنی.
فروش پوشاك كودك و لوازم آرايش اوريجينال، خريد از امريكا آيدي تل.گرام: rahaa_kh****  https://t.me/barana_kidshop  **** لوازم آرايشي بهداشتي اوريجينال خريد از امريكا ****https://t.me/Baharan_cosmetics 
2706