2737
2739
من خونه بابامم خونه خودمون اینترنت نداریم واسه همین خیلی کم میام تو سایت!شوهرم با اینترنت بده بدونه کشته منو!
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهربون تجربه کردم اگه با اخلاص و ازته دل دعا و قرآن بخونم خدا بهترینو بهم میده !حیف که فکرم همه جاهست هروقت نمازوقرآن میخونم
2728
ما مخابرات بهمون مودم نداده وگرنه داشتیم ولی نفس روابط خوب باشوهر داشتن بهترهرچیزی تواین دنیاس برام اگه نیم ساعت قهرکنه دق کردم!
2740
سلام
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
.
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
سلام