2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای رفتم تو گوگل زدم خوندم سرم درد گرفت یه لحظه تصور کردم اگه این اتفاق خدایی نکرده برای ما پیش میومد چی میشد..وای زبونم لال شوهرم میگه منم ماموره رو میکشتم..قسم خورد
هاپوهای نازم _(شینی و میشا جونم)_ اندازه دنیا دوستتون دارم.....
2728
دادخواست رسیدگی شکایت کیفری پرونده بابی رسما تنظیم شد و مورد تایید دادگستری کل تهران قرار گرفت. دادخواست رسیدگی شکایت کیفری پرونده بابی توسط وکیل خانواده صاحبان بابی امروز رسما تنظیم شد و مورد تایید دادگستری کل تهران قرار گرفت و فردا برای تعیین شعبه به دادسرا تحویل داده خواهد شد .
بعد از این همه خبرهای بد ..... (( یک خبر عالی )) راه‌اندازی پناهگاه نگهداری سگ‌های خیابانی در کرمانشاه معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به مصوبه سال 87 سازمان امور شهرداری‌های وزارت کشور، : بر اساس این مصوبه به تمام شهرداری‌های کشور ابلاغ و دستور داده شد که از کشتار سگ‌های ولگرد در سطح شهر امتناع کنند. بر اساس این مصوبه دستور‌العملی برای زنده‌گیری و عقیم‌سازی سگ‌های ولگرد تنطیم شده تا از سگ‌کشی جلوگیری شود. کمپ به تازگی راه‌اندازی شده، تاکنون 90 سگ زنده‌گیری شده‌ و بر روی آن‌ها فعالیت‌های درمانی و عقیم‌سازی انجام گرفته است. سگ‌ها پس از زنده‌گیری وارد بخش قرنطینه می‌شوند و در آن‌جا فعالیت‌های ضدعفونی، کنه‌زدایی، درمان بر روی آن‌ها انجام و در آخر طی روز‌های خاصی عقیم‌سازی می‌شوند. بخشی برای نگه‌داری توله‌سگ‌‌ها در نظر گرفته شده و این توله‌ها تا رسیدن به سن کافی برای عقیم‌سازی در این مکان نگه‌داری می‌شوند. این سگ‌ها توسط دامپزشک معاینه می‌شوند و در صورت نیاز به آن‌ها آنتی‌بیوتیک داده می‌شود و همچنین اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه با ارائه واکسن رایگان در اجرای این پروژه کمک می‌کند. برخی سگ‌ها به بیماری‌های لاعلاجی مبتلا هستند که به ناچار باید از طریق تزریق ماده بیهوشی با دوز بالا به‌صورت ترحم‌انگیز کشته شوند، تاکنون تمام سگ‌های جمع‌آوری شده در این مکان درمان شده‌اند.این سگ‌ها از غذای پخته تغذیه می‌شوند، طی هماهنگی‌هایی که با ارتش و دانشگاه رازی کرمانشاه انجام شده، مواد گوشتی باقی‌مانده از سلف‌سرویس‌های این مکان‌ها آخر هر هفته جمع‌آوری می‌شود.افرادی که تمایل به نگه‌داری سگ‌های خود ندارند می‌توانند با مراجعه به این مکان‌های سگ‌های خود را تحویل بدهند و کسانی که سگ نگهبان برای باغ یا کارخانه نیاز داشته باشند نیز می‌توانند با مراجعه به این مکان برای دریافت سگ‌ها اقدام کنند. این مکان با مساحت دو هزار متر به صورت موقت در جاده سراب نیلوفر قرار دارد و با همکاری منابع طبیعی به مکان دیگری به‌طور ثابت انتقال می‌یابد.این کار برای نخستین بار در کرمانشاه انجام شد، پیش از این در استان‌های تهران و اراک این پروژه انجام گرفته بود... خبرگزاری فارس