2733
2739
عنوان

خاطرات من و همسرم از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 5207 بازدید | 103 پست
بعدشم دعوای بزرگ میفته که مگه تو بی صاحابی که بیخبر رفتی زایمان؟! اصلا اینکارو نکن شوک بزرگتر اینکه ببریش بیمارستان و حساباتم خالی کنی و بگی حالا تو خرج کن..
خیلیا پایِ معرفتِ خودشون وایسادن نه خوبیِ شما !😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره حرف می زنیم . گفتم که فقط خونسرد و بی خیاله. شب دیر میاد. شام که خورد تلویزیون نگاه میکنه . کمی از روزم براش میگم. و اونم همینجور. حرف میزنه اما تاکیدش اینه که نباید الکی خرج کنی
2728
آخه ذاتا همینجوریه. خیلی جاها کمکم بوده . مثل درس خوندنم. من فوق لیسانس اونم یک شهر دیگه گرفتم. وقتی ازدواج کردم اول دبیرستان بودم. خیلی جاها باهام کنار اومده. 3 سال تنها زندگی کرده
2740
الینا داری به بچه هات ظلم میکنی بخاطر غرورت یعنی چی تنها برم و بچم تو غربت دنیا بیاد ...فقط به خاطر اینکه مامانت پرسید دخترم کجاست شوهره ضایع بشه... این خودخواهیه شوهرتو با خودت از اول میبردی این ور اون ور هم قدرتو میفهمید هم بهتر میشد..نمیگم لارج میشد...اما از الانش بهتر میشد الکی بگو دکتر گفته بچه و خودت مشکل داری و باید فلان بیمارستان خصوصی تحت نظرمون دنیا بیاریش... بزار یه ذره براتون نگران بشه... شوهرت بی خیال بوده ذاتش ..شما هم با سکوتت بی مسئولیتش کردی...
دیشب با همسرم کلی صحبت کردم. مثل همیشه گذاشت کامل حرفامو زدم . درباره بیماری هم، بیمارستان، مزایا و .... بعد اون شروع کرد صد مثال از کسایی که این بیماری ها رو داشتن و هیچ کدوم بیمارستان خصوصی نرفتن. صبح که بیدار شدم رفته بود. کارت بانکیش را گذاشته بود و روی یک کاغذ نوشته بود تصمیم با خودته. هر جا دوست داشتی برو خیلی عذاب وجدان گرفتم نمی دونستم باید چکار کنم اولین بار بود با این مساله روبرو می شدم. نمی دونم از روی رضایت این کار و کرده بود یا به اجبار اما ..........
عزیزم شما اصلا خودتو حساب نمیکنی که بخوای بهترینا برات باشه.فرقی نمیکنه از روی اجبار باشه یا از روی رضایت.شما برو بیمارستان خصوصی.شروع کن کم کم همسرتو تو مسائل مالیتون دخالت بدی
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...